Telefonun İmei Nosunu Vermeden Kilit Kodu Nasıl Bulunur?

Sponsorlu Bağlantılar

Ploazeeds

Ploazeeds

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun İmei Nosunu Vermeden Kilit Kodu Nasıl Bulunur?
Arkadaşlar konu belli bilen birisi varsa lütfen yardım edin.

asigsasi

asigsasi

Üye
flash atman gerekir

Ploazeeds

Ploazeeds

Üye
    Konu Sahibi
nasil aticagini bilmiyorum konulara baktim onlardada resim gozukmuyo pm ile anlatirsan sevinirim

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
şu na flashsız bide servise vermeden bi çözüm bulamazmısınız ya :/

aytac_05

Üye
arkdasm once tlfn hafızasni yedekle snra ses azaltma dugmesi , kamera dugmesi ve telfnu acma kapama dugmesi bu dort tusa ayni anda basili tut tlfn kapanip tekrar acilack dili inglizce olcak ve sendn yeni tus kilidi isteyecek olay tamam dırpardn yani kilit kodu istycek kendn istedgn kodu gr iki defa c6 -01 de yaptm olduarkdasm once tlfn hafızasni yedekle snra ses azaltma dugmesi , kamera dugmesi , menu tusu ve telfnu acma kapama dugmesi bu dort tusa ayni anda basili tut tlfn kapanip tekrar acilack dili inglizce olcak ve sendn yeni tus kilidi isteyecek olay tamam dır

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
öyle bi şey olmuyor malesef arka arkaya 3 kere format attım o format sadece c hafızasını si,liyo kilit kod olamdığı için e hafızaya dokunmuyor tek yol malesef flash ben telimi 2. el almıştım aldığım yer sıfırlamayı unutmuş tüm dünyadaki forumları araştırdım her yolu denedim ama işe yaramadı dediğim gibi tek yol flash atmak(flash atmaktan korkma önce bende tereddütteydim sonra ne olucaksa olsun dedim şimdi tele cfw bile yükledim :))

aytac_05

Üye
c6_01 de yaptım kılit kodunu bılmıyordum yıgenım oynarken kılıt kodunu etkın hale getırmıs telefon sarjı bıttı kapandı gerı actıgımda kılıt kodu ıstedı 2. el almıstım bılmedıgım ıcın acamadım bırturlu en sonunda bu yontemı denedım telefn acılınca yenı kılıt kodu ıstedı ve kendım yenı kod gırdım tamamen acıldı tabı telefn hafızasındakı hersey sılınıyor baska bır sorun cıkmadı

PYTHONs

Üye
firmware dosyaları indir phoenixle dead flash işlemi uygula SW RESET e bas sana bir şeyler diyecek usb çıkar pil çıkart usb tak batarya tak flashlamaya başla sonra büyük ihtimal sw resetlediğimiz zaman şifre dosyasıda uçar :)

Üst Alt