Yardım Telefonun BAZEN Şarj olmama nedeni nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun BAZEN Şarj olmama nedeni nedir?
merhaba arkadaşlar, note 2 kullanıcısıyım, telefonu daha 1 ay önce aldım sanal pazardan bir vatandaştan

telefonu aldığımdan beri şarj problemi yaşıyorum, telefon bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
bazen 5-6 kere takıp çıkarıyorum öyle şarj olmaya başlıyor ama sonra durdukyere yine şarj bağlantısı kopuyor.
bu problemin nedeni ne olabilir? telefoncu arkadaşlardan yardım bekliyorum...

farklı şarj aletleriylede denedim, farklı batarya ile de denedim durum aynı,
acaba şarj soketimi bozulmuş olabilir? ama şarj soketi bozulsa bile bazen şarj oluyor bazen olmuyor böyle birşey olabilirmi?

leonidas42

leonidas42

Üye
Kardeş %80 Şarz Soketindendir. Fakat Şarz Hibritindende Kaynaklanabilir. HiçKurcalattırmadan İade Et yada Garantisine Gönder Ama Garantiden Ücret Talep Edebilirler.

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş %80 Şarz Soketindendir. Fakat Şarz Hibritindende Kaynaklanabilir. HiçKurcalattırmadan İade Et yada Garantisine Gönder Ama Garantiden Ücret Talep Edebilirler.
eyvallah hocam bilgi verdiğiniz için,
telefonu aldıgım adama telefonu gönderdim bana hiç bir sorunu yok bunun diye geri gönderdi telefonu, şimdide tekrar söyledim sorun devam ediyor diye , bana gönder ama 25 gün serviste kalır telefon diyor dalga geçer gibi

bende şarj soketinin arızalı olduğunu düşündüğüm için gittigidiyordan 34 liraya şarj soketinin bulundugu kartı sipariş verdim onu değiştiricem inşallah düzelir herhalde böylece sorunum?

leonidas42

leonidas42

Üye
Valla Hocam Makinenin İçini Açtığın Zaman Garantisi Biter... Yok Bana Garantisi Önemli Değil Diyorsan Kartın Etiketini Sökme Hibrittense İade Edersin...

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Valla Hocam Makinenin İçini Açtığın Zaman Garantisi Biter... Yok Bana Garantisi Önemli Değil Diyorsan Kartın Etiketini Sökme Hibrittense İade Edersin...
hocam adam bana garantili diye sattı ama garantisi yok büyük ihtimalle,
telefona birşey olup gönderdiğimizde kendileri bakıyor ücret talep ediyorlar sanırım ben öyle anladım, çünkü bana telefonu gönderirken A4 kağıdına fatura basılmış sadece, kutudan hiç garanti belgesi falan çıkmadı

telefonun içini ben açtım bugün hocam söktüm baktım kartta görsel olarak bir arıza göremedim yanık vs. gibi birşey göremedim, hibrit dediğiniz yer neresi oluyor acaba birde ona bakalım

leonidas42

leonidas42

Üye
Ustam Cihazı Fazla Kurcalama Kesinlikle Hiçbir Müdehale Etme Lakin O Gördüğün En Ufak Parçalardan Bir Tanesi Bile Zarar Görürse Büyük Arızalara Neden Olabilir Kart Gelince Dikkatli Bir Değiştir Olmazsa Telefonu Tolayarak Bir Telefoncuya Götür...

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Ustam Cihazı Fazla Kurcalama Kesinlikle Hiçbir Müdehale Etme Lakin O Gördüğün En Ufak Parçalardan Bir Tanesi Bile Zarar Görürse Büyük Arızalara Neden Olabilir Kart Gelince Dikkatli Bir Değiştir Olmazsa Telefonu Tolayarak Bir Telefoncuya Götür...
tamamdır hocam çok teşekkürler

leonidas42

leonidas42

Üye
Ne Demek Hocam...

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
Ne Demek Hocam...
hocam bugün sipariş verdiğimiz kart geldi cihaza taktık şarj oldu fakat bu seferde hoparlörden ses gelmedi ve mikrofondan ses gitmedi (kartın üzerinde hoparlör ve mikrofon giriş çıkışları mevcut) orjinal kartını tekrar taktık onda ses var

acaba bize gönderilen kart bozukmudur yoksa orjinal kartı ile aynı değilmidir?

satıcı bize ürünümüz orjinaldir diyerek sattı ama benim cihazdaki orjinal şarj soketi ile gönderilen şarj soketinin üzerindeki değerlerde farklı, bakınız;

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
benimde bu kart aırzalandı şarj oluyordu ama bilgisayara bağlayamıyordum ben garantiye verdim değişim yaptılar eski kartıda bana verdiler

• Beğen
Tepkiler: By.zKn
leonidas42

leonidas42

Üye
Kardeş Bu Tip Parçaların Yan Sanayilileri Sıkıntılıdır. Geri Gönderin Gitsin.

fbdelisi58

fbdelisi58

Üye
Tahminim telefonun şarj girişi hasar görmüş . Servise yada tamirciye ver .

leonidas42

leonidas42

Üye
Tahminim telefonun şarj girişi hasar görmüş . Servise yada tamirciye ver .
Ustam Onu Herkez Biliyor Lütfen Mesajım Artsın Diye Cevap Yazmayın Yukarıyı Bi Okuyunda Ondan Sonra Mesaj Atın

By.zKn

By.zKn

Üye
    Konu Sahibi
şarj soketini değiştirdim sorun düzeldi Allah a şükür, yardımı dokunan leonidas42 nickli arkadaşa teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: leonidas42
leonidas42

leonidas42

Üye
Önemli Değil Kardeş Ne Demek...