Telefonumun tuş kilidi kırıldı (YARDIM)

Sponsorlu Bağlantılar

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumun tuş kilidi kırıldı (YARDIM)
Merhaba beyler telefonumun (C6-01) tuş kilidi tamamen kırıldı.Acaba Belle Extra Button gibi yardımcı programlar dışında somut olarak mesela kamera tuşunu tuş kilidi olarak atayamaz mıyız? Lütfen bi yardımcı olun..

asigsasi

asigsasi

Üye
ayarlanmaz kenardaki tuşlar donanım gerektiren bir yapıya sahip kısaca olmaz

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ekranı otomatik kilitlemeden kullan

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun hocam, Ekranı otomatik kilitlemeden derken hocam?

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Işığı kapandığı zaman ekran da oto kitleniyor ya ondan dedim. Onu kaldırıp kitleme tuşunu kullanmadan ekranı kullanabilirsin. Ekran resistif değil zaten bir şey olmaz tahminimce.

asigsasi

asigsasi

Üye
Işığı kapandığı zaman ekran da oto kitleniyor ya ondan dedim. Onu kaldırıp kitleme tuşunu kullanmadan ekranı kullanabilirsin. Ekran resistif değil zaten bir şey olmaz tahminimce.
normal tuş kilidi devreye girer bunu engelleme sadece bir türlü olur oda ekran ışığını sürekli açık tutan uygulama sayesinde olur bu da şarjz süresini yarı yarıya etkiler :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Merhaba beyler telefonumun (C6-01) tuş kilidi tamamen kırıldı.Acaba Belle Extra Button gibi yardımcı programlar dışında somut olarak mesela kamera tuşunu tuş kilidi olarak atayamaz mıyız? Lütfen bi yardımcı olun..
yapılabilir, bir uygulamada vardı sanırım ama ismini unuttum, bu gece bir çalışma yaparım geri dönüş yaparsan

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Mesut hocam iki gün giremedim geri dönüş yapamadım çalışma yapabilirim demişsiniz acaba böyle bi şeyi sizden isteyebilir miyim?

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Hocam son durum ne?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hocam son durum ne?

henüz yeni yapıp bitirdiğim uygulama, kamera tuşuna ayarlı şekilde, kamera tuşuna bir kez basınca kilitler, uzun süre basınca hem kamera açılır hemde uygulamam kapanır.
malesef bu kamera açılmasını bir türlü engelleyemedim bu şekilde oldu :)
deneyin

Ekli dosyalar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Gecmiş olsun

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Hocam çok teşekkür ediyorum harbiden, sağolun işimi gördü

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
    Konu Sahibi
Indirdim hocam işimi görüyor yalnız şöyle bi sorun var program aktifken telefonun no tuşu işlev görmüyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Indirdim hocam işimi görüyor yalnız şöyle bi sorun var program aktifken telefonun no tuşu işlev görmüyor
evet bu kodsal bir sorun malesef, istenilen tuşu yakalamak için diğer tuşları engellemekte ama birkaç yöntem var onları deneyip tekrar buraya not düşerim

Üst Alt