Telefonumdan Bilgisayarı Nete Bağlayamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

atakan_abi

atakan_abi

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumdan Bilgisayarı Nete Bağlayamıyorum
arkadaşlar c5 00 telefonum var telefonu bilgisayara bağladığımda telefonun ekranında çıkan pc yi internete bağla yazısına tıklıyorum fakat hiç bir şey olmuyor nokia suıt ide yükledim ama durum aynı bu arada bilgisayarım windows 7 64 bit

aska_surgun

Üye
Gerekli Driver'ide Yüklemişsin numarayı Çevir deyip Önce Modemi (Telefonu) Kur

kartal835

kartal835

Üye
tavsıyem joıkuspot dıye program var onla internetı yayabılırsın wireless varsa

aska_surgun

Üye
Kardeşim bildiğim kadarı ile telefonundaki interneti Wirilesden paylaşıma açıp gerek tabletinden gerekse laptopundan nete girebilirsin. Wiriles yokSa usb kablo yardımı ile telefonundaki neti kullanmak istiyorsan tabletle giremezsin. laptopa gerekli driveri kur, usb kablo ile telefonun bilgisayara bağla modem olarak kullan şıkkını seç, driverin masa üzerine gelen simgesini aç gerisi çorap söküğü gibi gelir.

marist

marist

Üye
arkadaşlar c5 00 telefonum var telefonu bilgisayara bağladığımda telefonun ekranında çıkan pc yi internete bağla yazısına tıklıyorum fakat hiç bir şey olmuyor nokia suıt ide yükledim ama durum aynı bu arada bilgisayarım windows 7 64 bit
Önce telefonunu bilgisayara bağlayıp , PC Suite seçeneğini seç. Sonra bilgisayardan Pc Suiteyi aç İnternete Bağlan seçeniğini seç operatorunu seç ve bağlan de.

• Beğen
Tepkiler: aska_surgun