Telefonuma Nasıl Kilit Koyarım Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

DooMbeach

DooMbeach

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuma Nasıl Kilit Koyarım Yardım
Arkadaşlar ben Symbian cihaz kullanıyorum Nokia c6-01 Belle Ama bir türlü Şifre Koyamadım Sakın Unlock kuramıyo sanmayın Ondan Deil benim Sorunum Rakamsal olarak şifre Nasıl Koyabilirim Cevap Yazarsanız Sevinirim
Bu arada Asıgşasi Abi Ye selamlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefon kilidi var, onu yapmadın mı ?

salock

salock

Üye
Ayarlar/Telefon/Telefon Yönetimi/Güvenlik Ayarları/Telefon ve SIM Kart/Kilit Kodu bu şekilde telefonuna şifre koyabilirsin

DooMbeach

DooMbeach

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar/Telefon/Telefon Yönetimi/Güvenlik Ayarları/Telefon ve SIM Kart/Kilit Kodu bu şekilde telefonuna şifre koyabilirsin
kardeş ama telefonun ekranını kapatcam açınca şifre sorcak senin dediğin telefonu full kapatınca ve geri açınca geçerli

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kardeş ama telefonun ekranını kapatcam açınca şifre sorcak senin dediğin telefonu fu ll kapatınca ve geri açınca geçerli
Telefon ve SIM KArtın İçinde Tel Oto Kitlenme Süresi Var Onu Aktif Yap Tuşu Açtığında Şifre İster

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kralberk13

kralberk13

Üye
Kardeşim Teşekkür ederim Thanks

Abi konuyu silermisin Sorunu Hallettim bu arada cevap için çok saol
konuyu kilitleme silme yetkisi yok sadece moderatör ler veya adminler sile bilir onun içinde şikayet etmen gerekiyo sadece konu sahibi şikayet ediyosa veya ''konu kapatılsın'' derlerse başkası şikayette bildire bilir ve ozaman işte kapatma mümkün ola bilir gerçekleşe bilir
bildirildi iyi forumlar

asigsasi

asigsasi

Üye
konu bir müddet açık kalsın belki başka bir arkadaşın da aynı veya benzer bir sorunu olabilir

xcumalix60

xcumalix60

Üye
beyler oto kilitlemeyi kullanıcı tanımlı yaptım şifre sordu ?

xcumalix60

xcumalix60

Üye
şifre yanlış diyor nasıl sıfırlarız?

xcumalix60

xcumalix60

Üye
whats? Valla söylediklerinden bişi anlamadım reis :) neyse internetten araştırmayım

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Kullandığın telefon yazılımı nedir CFW mi orjinal yazılım mı ?

xcumalix60

xcumalix60

Üye
onu nasıl anlıcaz kanka ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Onu anlayacak olan sensin :) cihaz benim elim de değil, eğer bir kişinin yaptığı bir yazılımı Phoenix ile atmışsan CFW dir, eğer hiç yazılım yüklememişsen orjinal yazılımdır, orjinal yazılımı indirip Phoenix ile yükleyebilirsin konuları var.

xcumalix60

xcumalix60

Üye
aynen hiç bişi yüklemedim şuana kadar