Telefonuma indirme yapamıyorum ?

Sponsorlu Bağlantılar

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuma indirme yapamıyorum ?
Arkadaslar mega diye bir indirme sitesi var bilirsiniz ben oradan indirme yapamiyorum telefonla her siteden indirebiliyorum megadan indiremiyorum :(

Yukaridaki resimde cikiyor site ondan öncede uygulamasini yüklememi istiyor yukluyorum ama ne yapacagimi bilmiyorum yardim edin lutfen.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Nasıl yani? Android mağazasından Mega veya Mega.co.nz diye aratın, çıkınca indirin kurulum bitince ister kayıt olun -ki olmanızı tavsiye ederim (50gb bulut sunucu hediye veriyor ve katkat daha hızlı indirme yapıyor, ayrıca istediğin dosyayı kendine ekleyebiliyorsun) daha sonra indirmek istediğin dosya adını bulup indirmen yeterli.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arkadaslar mega diye bir indirme sitesi var bilirsiniz ben oradan indirme yapamiyorum telefonla her siteden indirebiliyorum megadan indiremiyorum :(

Yukaridaki resimde cikiyor site ondan öncede uygulamasini yüklememi istiyor yukluyorum ama ne yapacagimi bilmiyorum yardim edin lutfen.

Sağ üstteki 3 noktaya tıkla ve masaüstü siteyi işaretle sayfa yenilenecek ve indirme yapabilirsiniz.

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani? Android mağazasından Mega veya Mega.co.nz diye aratın, çıkınca indirin kurulum bitince ister kayıt olun -ki olmanızı tavsiye ederim (50gb bulut sunucu hediye veriyor ve katkat daha hızlı indirme yapıyor, ayrıca istediğin dosyayı kendine ekleyebiliyorsun) daha sonra indirmek istediğin dosya adını bulup indirmen yeterli.

O olmuyor iste.

Sağ üstteki 3 noktaya tıkla ve masaüstü siteyi işaretle sayfa yenilenecek ve indirme yapabilirsiniz.

Saol denedim ama bi turlu indirme baslamiyor anlamadim gitti

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
O olmuyor iste.

Saol denedim ama bi turlu indirme baslamiyor anlamadim gitti

O zaman mega uygulamasını yükle sonra indirmek istediğin linke tıklayınca mega uygulaması açılır ve indirme yapabilirsin.

delimatkap

delimatkap

Üye
    Konu Sahibi
O zaman mega uygulamasını yükle sonra indirmek istediğin linke tıklayınca mega uygulaması açılır ve indirme yapabilirsin.

Onu denedim olmuyor linke tiklayinca mega uygulamasini yukle diyo zaten yuklu

TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
Beyler bu mega nedir ne işe yarar yeni duydum gerekli birşey mi ?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Beyler bu mega nedir ne işe yarar yeni duydum gerekli birşey mi ?

Onedrive, Turbobit, Yandex.Disk vb veri depolama siteleri gibi diyebiliriz.
Tüm verilerinizi güvenle saklayıp istediğiniz yerden dilediğiniz zaman indirip/ulaşmanızı ve paylaşmanızı sağlayan Bulut Sunucular'dır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TahtalıKöyünMarangozu
TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
Onedrive, Turbobit, Yandex.Disk vb veri depolama siteleri gibi diyebiliriz.
Tüm verilerinizi güvenle saklayıp istediğiniz yerden dilediğiniz zaman indirip/uğraşmanızı sağlayan Bulut Sunucular'dır.
Teşekkür ederim.

Üst Alt