Telefonuma Gelen Karışık SMS'ler.

Sponsorlu Bağlantılar

supergigi

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuma Gelen Karışık SMS'ler.
ARAMIZDA ####### DiKENLi TELLER OLSADA
SIRA SIRA ΔΔΔΔΔΔΔΔΔ DAGLAR
OLSADA
UZUUUN ΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ
YOLLAR
OLSADA
SENi asla unutmam CÜNKÜ
bana 1YTL borcun ver :-)
---------------------------------------
Herkes bir meydana toplanmis günesin dogmasini bekliyor sen o kadar özelsinki herkes günesin dogmasini beklerken günes senin uyanmani bekliyor. GÜNAYDIN
----------------------------------------
COK KEZ UNUTMAK ISTEDIM SENI. YAZDIM SIGARAMIN ÜSTÜNE ISMINI. SIGARAM BITTIGINDE UNUTACAKTIM SENI. AMA NERDEN BILIRDIM, SENI DUMAN DUMAN IçIME CEKTIGIMI A$kim
----------------------------------------
Sana
Bir
Mektup
Yazdim
Göndersem mi Göndermesemmi?

Mektup zarftaZarf Cebimde

Cebim yüregimin Üstünde

Sen Yüregimde
Yüregim Sende
Sence mektup kimde:)
-------------------------------------------
Sevmek seni seviyorum demek değil onu düşündüğünde titremektir ben şimdi TİTRİYORUM niye (hava çok soğuk diye)
Bu kadarida pes aldigi ekmegin icinden corap parcasi cikan adam firina gitti ve; bu ekmegin icinden bi corap parcasi cikti görüyormusun? Firinci umursamaz bir sekilde: Ne yani!!! 25 kurusluk ekmekten takim elbisemi bekliyordunuz :-))
Hasretler yigilip geldiyse üstüne, akisina birak herseyi sarkilar ne güne Yalnizlik neyin ilaci dostlar niye Bir gece yarisi çal kapimi birkaç misrayla yada tatli bir selamla sen unutulmazlardnsin meraklanma ne zaman bulursan kendini çikmazlarda, yokla rehberini dostun burada........
Iyi gclr uyuyanlar,uyananlar,uyumayanlar,uyuyamayanlar,sevenler,sevilenler,sevgililer,sevip te sevilmeyenler,platonikler,askindan ölenler,sarisinlar,esmerler,kumrallar,bu nasil msj die küfredenler,uykusundan olanlar,smsi olmayip kntre kiyamayip msj atmayan pintiler,kntrü olmadigi gibi smsi de olmayan fakir fukaralar, bizde ayrim yok,hepinize iyi geceler..!!!
Adamin birinin evi yaniyormus adam içeri girip karisini çikarmis sonra kizini, oglunu, kendisini ve kusunu çikarmis daha sonra bir kaç kere eve girip çikmis Komsular; herkesi çikarttin hala niye eve giriyosun demisler Adam:-) içerde kaynanam var.arada bir girip çeviriyorum tam kizarsin diye..! :-)
GüLüMSE; Seni Mutlu Görmek Istedigim icin! ANLAT; Seni DiNLEMEYI Sevdigim icin! MUTLU OL; Hakettigin icin!SEVDIGIM OL; Sana SONSUZA kadar ihtiyacim oldugu icin!
Bazen hayat cok yorucu olur sana merhaba bile diyemem telefon edemem sms yollayamam ama bu seni unutum anlamina gelmez.unutma hattima degil YUREGIME KAYITLISIN.
Hayati yasarken tutkuyuda gördüm,pes etmeyi de.Bazilari seyrederken hayati,en önden kendime bir sahne buldum oynadim.Öyle bir rol vermisler ki okudum okudum anlayamadim.. Kendi kendime konustum bazen evimde.Hem kizdim hem güldüm halime Sonra dedimki: "sözver kendine" Denizleri seviyorsan dalgalari da seveceksin. Sevilmek istiyorsan,önce sevmeyi bileceksin.Uçmayi seviyorsan düsmeyi de bileceksin. Korkarak yasiyorsan, yalnizca hayati seyredersin...
"Ya Gönlümü Al Seni Sevmesin" "Ya Aklimi Al Seni Düsünmesin" "Ya Feryadimi Duy Gözlerimden Hayalin Silinmesin" "YA DA "CANIMI" AL Bu Beden "ACI" CEKMESIN"
Yosunla$mi$ Kayalar Gibi çaresizim.Nereye Tirmansam Dü$üyorum.Öyle Bir Oyun Oynadiki Hayat Bana.;; Palyaçonun,,!! Dedigi.Gibi: "AGLAYAMADIGIM iCiN GÜLÜYORUM"
Vazgecilmeyenlr hep uzaktadr..Bazen cok özlersin onu,birilerine anlatmaya kalkarsn anlayamaz, cok insan cikar karsina kalbine girmek ister ama izin vermezsin, cevren nekadar kalabalik olsada ONU özler yalniz kalirsin, yavas,yavas kabullenir onsuzda yasamaya alisirsin ama asla VAZGECEMEZSIN...
Temel ile Dursun futbolcuymus. Bi gun sohbet ederken Temel sormus: La Dursun obür dunyada da futbol varmidur? -La ben de bilmeyrum. Kim once ölürse obürüne mektup yazsin. Wee Dursun ölmüs. Temele mektup gelmis:La Temel saa bir eyi bir de kotü haberim var. Eyisi burda futbol vardir. Kotusu ise bu haftaki macin kadrosunda sen de varsin..:)
Yalnzlga yürüdügün bir aksamda. Gunesin gec dogdugu bir sabahta. Ozlediginde ve agladinda. Bir sicak ele hasret kaldiginda.. DIGER ELINI TUT kimsedn hayr yok..!
=Özlediysen ara =Dü$ùnüyorsan=çagri at=Seviyorsan mesaj yaz=ve eger= unutmak istiyorsan ....SESSiZ KAL....? GERçKTEN YAP
/)../) SENi ( ' . ' ) ÖZLEDiM " " VALLAHi
HEMDE çOOOkk.!
iNANMAZSAN A$AGIYA BAK

NE BAKIYON YA YALAN MI SÖYLÜYOZ BURDA. :-)
----------------------------------------------
Bazi gül yüzlü insanlar hayatin sekeridir onlar hayatin icinde dolastikca hayat tatlanir güzellesir sende onlardan biri oldugunu unutma unuttuysanda çaktirma...
----------------------------------------------
Zaman o kadar hizli akip geciyor ki.. Bazen unutuyoruz yakinimizdakileri.. Her gece kafami yastiga koydugumda düsünüyorum acaba üzdüm mü? Kirdim mi birilerini? O kadar kisaki su ömür simdi kapiyorum gözlerimi ama sabah acabilecekmiyim acaba..? Iste bu yüzden atiyorum bu msji.. Eger veda edemezsem kirilmayin...

• Beğen
Tepkiler: onurca06, serinaga, grbtua ve 2 diğerleri

CoDeYs

CoDeYs

Üye
emegine saglık güzelleri var

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Paylaşımın İçin Teşekkürler..:oke:

Antocio

Üye
aralarında güzeller var saol

Hooligan™

Hooligan™

Üye
:tşk:

[H]ouse

[H]ouse

Üye
eline sağlık güzel mesajlar var :)

YesiLPeri

YesiLPeri

Üye
Teşekürler....:oke::oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
/)../) SENi ( ' . ' ) ÖZLEDiM " " VALLAHi
HEMDE çOOOkk.!
iNANMAZSAN A$AGIYA BAK

NE BAKIYON YA YALAN MI SÖYLÜYOZ BURDA. :-)
:ehe

coldman41

coldman41

Üye
Teşekkürler.Güzel paylaşım :)

asilkomando26

asilkomando26

Üye
gerçekten hepsi harika ellerine sağlık

osurukböcüğü

osurukböcüğü

Üye