Telefonum uygulama yüklemeye yönlendirilmiyor...

Sponsorlu Bağlantılar

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum uygulama yüklemeye yönlendirilmiyor...
Merhaba 1 haftadır denemediğim ayar kalmadı Xiaomi 11T kullanıyorum. Örneğin Instagram'da bir uygulama yada oyun reklamı var buna tıklayıp direk Google Play'e yönlendirmesi gerekirken aşağıdaki hatayı alıyorum sorun nedir webview güncel kaldırdım yine olmadı sorun nedir acaba

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
link açma vs gibi ayarları google yapmayı denedin mı yada linki kopyala tarayıcıya yapıştır. ya izin vermedin engelledin yada varsayılan olarak mağazayı görmüyordur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Opera yükle brawe yükle chrome yükle bunlardan birini yükle.

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
link açma vs gibi ayarları google yapmayı denedin mı yada linki kopyala tarayıcıya yapıştır. ya izin vermedin engelledin yada varsayılan olarak mağazayı görmüyordur.
Link açma ayarları nerde ?
Whatsaptan örnek Trendyol ürün paylaşımı yapılmış linke tıklıyorum chrome açılıyor gibi oluyor ama hemen kapanıyor yarım saniyelik bir şey oldu bittiye geliyor bu dediğin ayarları tam olarak anlayamadim normal uygulama izinleri ise hepsi normal başka telefon ile bile karşılaştırdım

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Link açma ayarları nerde ?
Whatsaptan örnek Trendyol ürün paylaşımı yapılmış linke tıklıyorum chrome açılıyor gibi oluyor ama hemen kapanıyor yarım saniyelik bir şey oldu bittiye geliyor bu dediğin ayarları tam olarak anlayamadim normal uygulama izinleri ise hepsi normal başka telefon ile bile karşılaştırdım
uygulama ayarlarından yapacaksın muhtemelen.a rayüzü tam bilmediğim için bilemiyorum fakat ya uygulamanın ayaından yanı uygulama ayarlarının içinden bir yerden filan olabilir

xx11xx11

xx11xx11

Üye
    Konu Sahibi
Malesef kurcalamadigim ayar kalmadı whatsapptan örneğin Trendyol linkine tıklıyorum choreme aciliyormus gibi oluyor ama hemen kapanıyor anlamadım gitti

gonyalı

gonyalı

Üye
donanım da sorun olabilir

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Genelde chrome güncellemesi ile çözülür. Telefonda web görüntüleyici ne seçili ? Tavsiyem chromeu devre dışı bırak. Opera ya da brave tarayıcı kur. Chrome devre dışı kalınca otomatik olarak android system web view seçilir

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt