Yardım Telefonum şarjı olmasına rağmen kendi kendini resetliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum şarjı olmasına rağmen kendi kendini resetliyor
Telefonun bataryası dolu olmasına rağmen kendi kendini yeniden başlatıyor bazen. Bunun sebebi ne olabilir. Donanımsal bir hata olarak mı yoksa yazılımsal bir önlem olarak mı. Anlam veremedim umarım kötüye gitmez.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
zamanlamalı otomatik resetleme olabilir mi?

M.F.E

Üye
Telefonunuz yeniden başladığında batarya yüzdesinde ani değişiklikler oluyor mu?

Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
zamanlamalı otomatik resetleme olabilir mi?
bende öyle düşündüm ama rastgele zamanlarda oluypr
Mesaj birleştirildi:

Telefonunuz yeniden başladığında batarya yüzdesinde ani değişiklikler oluyor mu?
Mesaj birleştirildi:

Hayır öyle bir durum yok
Mesaj birleştirildi:

Telefonu her yeniden başlattığımda (kendim) şarjda değişme olabiliyor. Bu resetlemelerde de oluyor ancak %73 gösterirken %69a vs düşüyor. Ciddi ve olağanüstü bir değişim yok
Mesaj birleştirildi:

Edit: Sanırım olayı çözdüm. Sorun batarya girişi ile veya batarya ile alakalı. Dün gece telefon yine kapandı ve açılmaya çalıştı. Ama bir türlü açılamıyordu. Bir an için sonunun geldiğini sandım ama şarja takınca açılabildi. Sabaha kadar şarj oldu (Şarjı zaten %80 di) Şuan şarja takılı değil ama kullanabiliyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve M.F.E
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
bende öyle düşündüm ama rastgele zamanlarda oluypr
Mesaj birleştirildi:

Mesaj birleştirildi:

Hayır öyle bir durum yok
Mesaj birleştirildi:

Telefonu her yeniden başlattığımda (kendim) şarjda değişme olabiliyor. Bu resetlemelerde de oluyor ancak %73 gösterirken %69a vs düşüyor. Ciddi ve olağanüstü bir değişim yok
Mesaj birleştirildi:

Edit: Sanırım olayı çözdüm. Sorun batarya girişi ile veya batarya ile alakalı. Dün gece telefon yine kapandı ve açılmaya çalıştı. Ama bir türlü açılamıyordu. Bir an için sonunun geldiğini sandım ama şarja takınca açılabildi. Sabaha kadar şarj oldu (Şarjı zaten %80 di) Şuan şarja takılı değil ama kullanabiliyorum.
Batarya sorunu gibi gözüküyor garantisi varsa garantiye gönderebilirsin güç entegre arızalarıda benzer belirtilerle başlıyor bilgin olsun

Üst Alt