Telefonum sanırım brick oldu yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

kralkaanbaba

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum sanırım brick oldu yardım :(
Telefonum htc sensation s-off , unlock vs 1.29 hboot a sahipti , telefonumun dokunmatik ekranında bir sorun vardı üç beş kere özenle açıp kapadım telefonu fakat en son telefonumu topladığımda , telefon htc yazısında kalıyor , boot flaslamayı denedim olmadı , recorvery e girmeye çalıştım olmadı , recorvery flaslayıp tekrar denedim çokça kez farklı recoveryler yine olmadı , daha öncesinden supercid yapılıydı ve ruu flashladım telefon yine sadece htc yazısında kaldı farklı ruu larıda denedim , s-on yapıp relock yapıp ruu flasladım yine aynı sorun , ruu flaslanıyor sorunsuzca ama htc yazısı öylece kalıyor , hboot menüsünde sorunsuzca giriyor ama ne recoverye girebiliyorum nede factory resete bastığımda yine htc yazısında kalıyor , telefon sürekli açtığımda htc yazısında kalıyor ve bir dakika sonra reset atıyor , telefonu şarja taktığımda da usb den de 5-7 saniye şarj ışığı yanıyor ardından telefon kendi kendine açılıyor ama yine htc yazısında kalıyor , full dolu ve başka batarya ilede denedim sorun aynı sanırım telin systeme ulaşamıyor mu acaba tam açılacak derken format atıyor usbden de bağladğımda aynı şekilde. fastboot dan ''erase cache '' yaptığımda sorun yok ,ama system , data yaptığımda failed veriyor acaba donanımsal bi arıza mı verdi sizce ?

''' ***RELOCKED***
PYRAMİD PVT SHİP S-ON RL
HBOOT-1.29.0000
eMMC-boot
Mar 2 2012, 18:14:34 '''

OnurCanOvski

Üye
Usb Jig deneyebilirsin internette anlatımı vardır