Telefonum çok yavaş sarj oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

bigmod

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum çok yavaş sarj oluyor
Iyi günler arkadaşlar s3 Son günlerde çok yavaş sarj olmaya başladı galaxy charcing current Lite programı ile baktım Max 600 now 999 avg 600 yazıyor nasıl arttırabilirim telefon normal prizden sarj ediyorum

HAM ZA

HAM ZA

Üye
kullandığın şarj cihazı orjinal mi?

baby_face_

baby_face_

Üye
Aynı sorun benim kuzenimde var. Onda da senin gibi s3 var ve hem pc den hem fişten ağır sarj ediyor. Lakin telefonda bir problem yok, şarj cihazı orjinal ama arızalı, kabloda çok hafif temassızlık var ve bundan dolayı doldurmuyor. S4 ün sarj cihazını taktım sorunsuz bir şekilde kısa sürede doldu. Sende de aynı problem olduğunu düşünüyorum.

Anil-D

Anil-D

Üye
ilk aldgnda 12 şarjda kaldımı?

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
*#0228# kombinasyonunu girin ve altta yazan qick start a dokunun ; bu işlemi yaptıktan sonra telefonu kapatıp , açın ve sarjza takın , büyük ihtimal sarj akımı normale dönecektir. ...

misafir

Hayatımda ilk defa bi sorunuma bukadar kolay cozum buldum. *#0228# kodunu soyleyen arkadas cok sagolasin. :) insallah kalici bi cozum olur.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
şarj aletinde problem olabilir daha yeni hTc one m8 aldım şarj aleti şarj etmiyodu garantiye gönderdim yenisini verdiler

misafir

*#0228# her sarja taktiginda yapman gerekiyomus. Kalici cozum degilmis. Offff

thecentilmen

thecentilmen

Üye

Resimde gördüğün şarj cihazını kullan çok hızlı şarj ediyor

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl
thecentilmen

thecentilmen

Üye
modelinide vereydin bari
tabiki kardeşim :) :) :D :D

* USB DATA KABLOSU

* Şarj Cihazı.

* %100 Orjinal üründür.

* Orjinal Vakumlu Paket.

* Micro USB destekli tüm cihazlarla uyumludur.

*MODEL : ETA-U90KWK
*İNPUT : AC 100-240 V
*FREKANS : 50-60 Hz 0,35 A
*OUTPUT : DC 5,0 V 2.0 A

Son düzenleme:
_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Ben bu kodu girdim quick starta bastım sonra telefonu yeniden başlattım sarjim %43 den %3 e düştü

Üst Alt