Uygulama Telefonum Açılmıyor,format Yada Rom Atılmıyor Nasıl Kurtarabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Tamern95

Tamern95

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Açılmıyor,format Yada Rom Atılmıyor Nasıl Kurtarabilirim?
Merhaba arkadaşlar, benim büyük ve ilginç bir sorunum mevcut inşallah buna bir çözüm bulacağız. Dün 2 hafta önce sattığım Sony xperia x8 telefonumun yerine LG P990 (speed) aldım. Telefondan o kadar zevk aldımki sanırım bazı şeyleri bu yüzden gözardı ettim. Makul bir fiyata geldiğinden (tanıdıktan aldım) telefonun ses tuşlarının çalışmadığını farkettim ama ses etmedim. Ses tuşlarına başka bir işlev (kamera,wifi vs) eklendiği için çalışmıyor sanırım diye düşündüm. Tekrar tekrar çalışmadığını anladım. Saat 20:00 sularında telefonu Ice cream sandwich versiyonuna getirmek istedim. Lg'nin destek verdiğini duyunca işimin kolay olacağını sandım. Zaten aldığımda MoDaCo isimli Froyo sürümlü bir rom vardı,demekki root edilmiş,flash vs yapılmış. Xperia x8ime kolayca yüklediğimden bunada yüklemeye çalıştım. Fakat ne olduysa oldu,telefon LG'nin tools programının işi bittikten sonra açılmadı. LG logosu geliyor sonra MoDaCo logosunun geleceği yerde Vodafone logosu gelip tam vodafone yazısı çıkarken donuyor sonra sürekli restart atıyor. Restart atınca tekrar Vodafona GELMİYOR. Lg yazısından sonra sürekli restart atıyor. Milyonlarca kez bataryayı çıkarıp taktım,farklı binlerce metod denedim olmuyor. Şimdi sorum;
Acaba telefonun açılmaması yada hard format atamamam ses tuşlarının çalışmamasındanmı? Şimdi ne yapmalıyım ?

Ayrıca kusura bakmayın söylemeyi unuttum,telefonu bataryayı çıkarıp bilgisayara takmamda fayda etmedi,bilgisayar sürücüyü bulamadı çünkü ses kısma tuşu çalışmıyor ve pc bulamıyor.!

Telefonu çok beğendim ve değiştirmek istemiyorum,ne yapabilirim yardımcı olun lütfen ! Teşekkür ederim.​
up up

Üst Alt