Püf Noktası wowowowo dd9d9dddsjssjs sjsssssssjs

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
wowowowo dd9d9dddsjssjs sjsssssssjs
Silindi

Son düzenleme:

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Çöp olmasına gerek yok root lu da olsa yapılır diye düşünüyorum. ama garanti dışardan pahali yapar. Eger cok fark yoksa yaptir cok fark varsa dışardan güvendiğin biyere yaptır zaten her türlü garanti dışı şuan. Orjinal ekran olduktan sonra garanti de takilmis dışarda takilmis önemli degil isi bilen güvenilir yer olsun yeter. Geçmiş olsun

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Sor bakalim , olmadı o haliyle sat uzerine ekle yeni tel al nasil hesaplı geliyosa

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Yaparlar ama para isterler
Sorun root değil
Ekran fiziksel bi hasarla bozulmuş ve bu durum telefonu garanti dışı bırakır
Yani telefon rootsuz olsaydı bile garanti dışıydı

Ama yaklaşık 400 500 tl arası bi mevla ödersiniz

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:
Sarangni

Sarangni

Üye
Sen ekranı kırmışsın zaten. Rootlu olsa ne olur. Root olup olmadığına bakmadan garanti dışı kalmış cihaz.

kralour

kralour

Üye
Kardeşim benim sınıf arkadaşında da var s4 ekranı kırıldı garantiye yolladı belli bir ücret karşılığında yapıldı geldi tahminim sadece ekranda hasar yoktur darbenin etkisiyle bir çok parçası hasar almıştır telefoncu yapar güvenilir fiyat düşer ama sıkıntı su ki ilerleyen zamanda aşırı ısınma gibi bir çok farklı nedenlerde teknik hata çıkar ama garantide değişen parçalar olacak sana telefon gelince makbuzunda yazar zaten 500 TL öde sende güvenli bir sekil de telefonun eline gelecektir ve kullanmaya sorunsuz devam edebilirsin

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Or
Ekrana kaç lira ödedi arkadaşınız? Korkutma beni gözünü seveyim. Diğer parçalar hasar görse telefon açılmaz mıydı? Dokunmatik bile çalışıyor görüntü yok sadece

Cam ile panel aynı anda değiştiriliyor ve benim iki arkadaşım ekranlarını pert ettiler 500 er tlden çıktılar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:
kralour

kralour

Üye
Ekrana kaç lira ödedi arkadaşınız? Korkutma beni gözünü seveyim. Diğer parçalar hasar görse telefon açılmaz mıydı? Dokunmatik bile çalışıyor görüntü yok sadece
Valla kardeşim 500 TL ama sorunsuz bir sekil de tekrar kullanıyor şuan yaptırmadan satmayı düşündü ama çok kötü sonuçlar çıktı tamir ettirip kullanmak en mantıklısı ;)

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:
kralour

kralour

Üye
Servis yapar mı? Hasar varsa
Cihazın garantisi devam ediyorsa yapar ücretli ama garantisi bitmiş ise yollamayı dene belki yaparlar ama illaki ücret ödeyeceksin ;) Şarj soketi , batarya vb. seyleri zaten ücretsiz değiştiriyor bizzat kendim yaşadım

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:
androfilex

androfilex

Üye
Garanti süresi çok ama rootlu gitti

Yorumları okumanı şiddetle tavsiye ederim. Root ve garanti ile ilgili sorunlarına cevap bulacağından eminim.

kralour

kralour

Üye
Garanti süresi çok ama rootlu gitti
Kardeşim bende Galaxy Young vardı s5360 ben buna kasıyor diye 4.4.4 kitkat attım rom sonra tam o sırada işte şarj soketi bozuldu telefonu şarj edemediğim için kapandı öyle gitti garantiye ve geldiğinde 2.3.6 stock romlu geldi yani orda yüklemişler orjinel romunu ve garanti karşıladı hiç bir ücret ödemeden makbuza baktığımda ise batarya - şarj soketi gibi değişen parçaları gördüm. Senin durum farklı biraz ama ücret karşılığı benim tahminim yaparlar sonuçta onlarda kazanacak ;)

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kralour