telefonu kırmama ramak kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

SouLW3

SouLW3

Üye
    Konu Sahibi
telefonu kırmama ramak kaldı
Of yeter bıktım ya ne dogru düzgün whatsappı var ne klavyesi adam akıllı , sebebsiz yere efek kasmaları gıba getirdi artık , telefon stabil güzel fakat lanet olası nokia efeklerini mal gibi ortada bırakmış artık mesajları acmaya üşeniyorum ufak tefek kasmalar yzünden.. Telefonda 10 dk.maxicepe giriorum 42.dereceyi.gecior.10 dk.da %70 sarj yiyor bıkkınlıl geldi artık..

scorpion11

scorpion11

Üye
Ben o kadar küçük takılmaları görmezden geliyorum.10 dakika da %70 şarj yiyorsa bataryanda sorun var demektir.Isınma malum çok fazla internete girdiğimde gerçekten çok fazla ısınıyor.Ama telefonda tek bir eksik gördüm ofis yok.Word excel dosya düzenleme olsa başka hiçbir eksiği yok.Kamerasını da çok beğendim.gerçekten kaliteli fotolar çekiyor.Ben memnunum.:good:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Of yeter bıktım ya ne dogru düzgün whatsappı var ne klavyesi adam akıllı , sebebsiz yere efek kasmaları gıba getirdi artık , telefon stabil güzel fakat lanet olası nokia efeklerini mal gibi ortada bırakmış artık mesajları acmaya üşeniyorum ufak tefek kasmalar yzünden.. Telefonda 10 dk.maxicepe giriorum 42.dereceyi.gecior.10 dk.da %70 sarj yiyor bıkkınlıl geldi artık..
garantisi devam ediyorsa bataryayi degistirirken iscilik ucreti almiyorlar. yetkili servisten degistir istersen.

SouLW3

SouLW3

Üye
    Konu Sahibi
dostum kamerasını begendım diyosun ben telefonu aldıgmdan beri kamerasız kullanıyorum calışmıyor kamerası kvk ya goturdum nokia.ile anlaşması.bitti dediler

Seglopsi

Seglopsi

Üye
kamerasi gercekten guzel cihazin.

yakinlarda illaki bir servis vardir bence en kisa surede goturun.

pRime.

pRime.

Üye
Bu kadar zaman niye kamerası bozuk kullandınız ki cihazı. Bu kadar sorun hiç normal değil.

iOSait

iOSait

Üye

Marka model ne

pRime.

pRime.

Üye
He bu arada telefonu bence satin kirmaktan daha karli bir islem.

iOSait

iOSait

Üye
meego bbolumunde oldugunuza gore n9 galiba???

dedim ya servise gotrdm anlasma bitti dediler geri gonderdiler..

Pardon kusura bakmayin tapataljtab giriyorum butun bolumler karisik oluyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Üst Alt