Telefonu Hackleyemeyenler Baksın ( Nokia 5800 , 5250 vs.)

Sponsorlu Bağlantılar

AE Production

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Hackleyemeyenler Baksın ( Nokia 5800 , 5250 vs.)
​Selam arkadaşlar daha önce verilmiş olabilir kusura bakmayın bende bu sorun vardı çözdüm ver yapamayanlara da faydam olsun istedim bu sebepler açtım konuyu.Evet şimdi Nokia 5800 - Nokia 5250 gibi telefonlarda file exist. already gibi yazılar yazıyor hack işlemi esnasında.

Bu hatayı gidermek için yapılacak işlemler

1-Nokia 5800 XM İçin;

Yeşil tuş + kırmızı tuş + kamera tuşuna basılı tutarak telefonu açıyorsunuz ve el sıkışma ekranına kadar bu tuşları basılı tutuyorsunuz, sonra formatlama işlemi başlıyor. Eğer güvenlik kodu sorarsa 12345 girersiniz.
2-Nokia 5250 İçin;

Nokia 5250 Telefonu için *#7370# yi tuşlayın lütfen.

Yukardaki yöntemler sayesinde telefonunuza hard format atılacaktır.Lütfen bilgilerinizi yedekleyiniz daha sonra bu işlemleri uygulayınız.
Sorun kalmayacaktır arkadaşlar dediğim gibi verildiyse kusura bakmayın Teşekkürler.Sorunuz olursa PM Atın.

anılbaran

anılbaran

Üye
evet biliyodum bunu olsun teşekkürler.

xinanux

Üye
norton hackte hack yapmayı sağlayan updatedswicertstore.dat ama yöntemin önünü tıkayıp hard format atmak zorunda bıraktıran yine bu dosya....Restore failed file already exits(restorede hata dosya zaten orada,yani oraya yüklenmiş.)en ince ayrıntısına kadar anlatırım bir ara.

hakan_710

hakan_710

Üye
ali neden aynı konuyu açtın bilmiyorum sorununzu çözdüğümüzü sanıyodum

AE Production

Üye
    Konu Sahibi
Yapamayan arkadaşlarda yardımcı olmak için açtım hakan.Hard format gerektirdiğini anlatmak için.

orhnkya

orhnkya

Üye
tesekurler :)

sefri

Üye
sağol kardeş

gazamfer

Üye
kardeş ellerıne saglık

---------- Eklendi @ 01:29:21 ---------- Yazıldı @ 01:28:05 ----------

hart formatı 5800da hiç denemedim umarım çalıçır