Yardım telefonu çok fazla yere düşürdum ve durup dururken kapanıyo sorun ne olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

ertush135

Üye
    Konu Sahibi
telefonu çok fazla yere düşürdum ve durup dururken kapanıyo sorun ne olabilir
telefonu çok fazla yere düşürdum ve durup dururken kapanıyo sorun ne olabilir

marist

marist

Üye
Benimde mavi ve kırmızı çizgiler dikey olarak akıp restart atıyor :s

ertush135

Üye
    Konu Sahibi
bende öyle değil kapanıyo açılmıyo Benim açmam lazım oluyo

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bataryayı sıkılaştır, birde bataryanın tırnak aralarını cımbız veya benzeri bir aletle daha sıkı hale getir, eğer sorun hala devam ediyorsa servise yollamaktan başka çaren yok..

marist

marist

Üye
Peki Benim neden oluyor abi ?

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
marist

marist

Üye
Çoğu zaman paket veri bağlantısı yapılır yapılmaz bazende baglıyken ve bazende ekran yatay olunca öyle oluyor. O yuzden 2 defa hard format attım. Bi süre düzeldi sonra yine aynı .s

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Çoğu zaman paket veri bağlantısı yapılır yapılmaz bazende baglıyken ve bazende ekran yatay olunca öyle oluyor. O yuzden 2 defa hard format attım. Bi süre düzeldi sonra yine aynı .s
Hangi operatörü kullanıyorsun... Ben Avea ile benzer bir sorun yaşadım o nedenle soruyorum. farklı bir operatör ile bağlanınca reset atmıyordu yalnızca avea da yapıyordu. birde bağlantıyı edge ye al bakalım, ben 3g ile bağlanınca o hatayı alıyordum..

ertush135

Üye
    Konu Sahibi
sağol sorunum çözüldü

• Beğen
Tepkiler: topalel ve Emrgncy

MaxipmaN

Üye
nasıl çözdüğünü yazsaydın iyiydi

ertush135

Üye
    Konu Sahibi
bataryayı sıkılaştırdım kağıtla oldubataryayı sıkılaştırdım kağıtla oldubataryayı sıkılaştırdım kağıtla oldu

marist

marist

Üye
Hangi operatörü kullanıyorsun... Ben Avea ile benzer bir sorun yaşadım o nedenle soruyorum. farklı bir operatör ile bağlanınca reset atmıyordu yalnızca avea da yapıyordu. birde bağlantıyı edge ye al bakalım, ben 3g ile bağlanınca o hatayı alıyordum..
Turkcell ama sadece paket veride olsa operatorden derdim, ama video açarken , ekran yatay olurken bazende kendiliğinden oluyor anlamadım gitti :karisti:

• Beğen
marist

marist

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 47MaDo47 ve Emrgncy

Üst Alt