telefonu aldığımda ovi maps sınırsız bedava diyordu ama kontörüm gitti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaya031993

Üye
    Konu Sahibi
telefonu aldığımda ovi maps sınırsız bedava diyordu ama kontörüm gitti
nasıl bedava yaparız bu harita işini kardeşlerim yardım edin

object1500

Üye
telefonu nokia süite ile pcye bağla haritalar menüsünden türkiye haritasını indir...telefona kurar zaten....ardından ayarlarda konumlandırma diye bir menü olacak oradan şebeke yazan yerdeki tık işaretini kaldır şebekeye bağlamasın...ovi maps açtığında ise şebeke bağlantısı kurmasına izin verme hayır de sorarsa

kaya031993

Üye
    Konu Sahibi
telefonu nokia süite ile pcye bağla haritalar menüsünden türkiye haritasını indir...telefona kurar zaten....ardından ayarlarda konumlandırma diye bir menü olacak oradan şebeke yazan yerdeki tık işaretini kaldır şebekeye bağlamasın...ovi maps açtığında ise şebeke bağlantısı kurmasına izin verme hayır de sorarsa

teşekkür ederim kardeşim sağol yarın denerim

kaya031993

Üye
    Konu Sahibi
kardeş 5800ın haritasında uydudan evleri görebiliyoz ama benim c5-00da olmuyor

The Patriot

The Patriot

Üye
Bende ilk aldığımda bedavaydı, çevrim dışı arama yaptığımda bütün ülkeleri açıyordu şimdi TR dahil hangi ülkeyi veya ili arasam çevrim dışı sonuç diyor. Yakınlaştırdığım zaman hiç bir şey görünmüyor

kaya031993

Üye
    Konu Sahibi
aynen ne yapabiliriz?

mstf_l

mstf_l

Üye
Bende ilk aldığımda bedavaydı, çevrim dışı arama yaptığımda bütün ülkeleri açıyordu şimdi TR dahil hangi ülkeyi veya ili arasam çevrim dışı sonuç diyor. Yakınlaştırdığım zaman hiç bir şey görünmüyor

Haritalar telefonunda duruyor muE://cities/diskcache klasörüne bak.

---------- Eklendi @ 09:08:14 ---------- Yazıldı @ 09:07:08 ----------

kardeş 5800ın haritasında uydudan evleri görebiliyoz ama benim c5-00da olmuyor

Uydu görüntüsü sadece internet bağlantısında çalışır. Eğer internet hakkınız varsa haritalar'da harita görünümünü uydu görüntüsü yapın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt