Telefonla konuşurken karşındakine müzik dinletebilecegimiz bi pro varmı

Sponsorlu Bağlantılar

bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
Telefonla konuşurken karşındakine müzik dinletebilecegimiz bi pro varmı
konuyu yanlış actiysam k.bakmayın acil lazım

fthakan

fthakan

Üye
Bende boyle bi pro ariyordum bilen varsa paylasirmisiniz.

-Emre

-Emre

Üye
Sanmıyorum =(ama ben konuşurken müzik dinleyebiliyorum =)

bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
konuşurken bende müzik dinleyebiliyorum ama karşıdakinin de dinlemesini nasıl yapacaz

ozakin70

ozakin70

Üye
Konusurken dinleniyor ya e karsi tarafta duyar sesi artirr karsi taraf daha iyi duysun beyin bedava ehehh:thumbup::D

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1
bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
fthakan

fthakan

Üye
Arama yapilirken muzik dinlemeyi nasil yapiyorsunuz?

drivenn

Üye
Symbian kullandığım zamanlarda görüşme yaparken menüye girip müzikçaları açtığım zaman hem kendim hem de karşı taraf dinliyordu ve ses hoparlörden değil de ahizeden çıkıyordu çok da net ve yüksekti androidde var mı bilmiyorum bi dene istersen

• Beğen
Tepkiler: DJ_KAFADAR
fthakan

fthakan

Üye
Bende e71 kullandigim zaman boyle bir ozellik vardi andoidde nasil yapacagi bunu bulmak gerek.

bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
android de yok ışte müziği actigin zaman sadece sen duyuyorsun ne yaparsan yap karşı taraf duymuyor

- - - Eklendi - - -

Symbian kullandığım zamanlarda görüşme yaparken menüye girip müzikçaları açtığım zaman hem kendim hem de karşı taraf dinliyordu ve ses hoparlörden değil de ahizeden çıkıyordu çok da net ve yüksekti androidde var mı bilmiyorum bi dene istersen

android de yok ışte müziği actigin zaman sadece sen duyuyorsun ne yaparsan yap karşı taraf duymuyor

fthakan

fthakan

Üye
Ben konusurken muzik dinlemeyide yapamadim nasil oluyor bu

tomy1925

tomy1925

Üye
konuşma esnasında telin hoparlörünü etkinleştirip öyle müzik açmayı bi deneseniz arkadaşlar. ben galaxy nexus'um da böyle yapıyorum sonuç başarılı.

ka_za

ka_za

Üye
konuşma esnasında telin hoparlörünü etkinleştirip öyle müzik açmayı bi deneseniz arkadaşlar. ben galaxy nexus'um da böyle yapıyorum sonuç başarılı.

Ayni sekilde yapıyorum bende. Bendekide galaxy Nexus

fthakan

fthakan

Üye
Gorusme sirasinda calinamaz diyor?

bayramalex

bayramalex

Üye
    Konu Sahibi
symbian da çalıyordu keşke androidde de çalsa

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
EVET YOKMU BİR ÇARESİ? BENDE ARIYORUM SYMBİAN DAN ANDROİD E GEÇTİK BİR TÜRLÜ AYAK UYDURAMADİK...

bayramq

bayramq

Üye
EVET YOKMU BİR ÇARESİ? BENDE ARIYORUM SYMBİAN DAN ANDROİD E GEÇTİK BİR TÜRLÜ AYAK UYDURAMADİK...
2 hafta önce yazmış olsaydın bu yazıyı konuyu tam 1.senesinde hortlatmis olurdun :)

fthakan

fthakan

Üye
:)

harzoey

Üye
Sanmıyorum =(ama ben konuşurken müzik dinleyebiliyorum =)
Geçen yıl o program bendede vardı ama telefonum kapandı ve ben bir türlü o programı bulamadım lütfen yardımcı olurmusunuz