Yardım Telefondan güvenli interneti nasıl kaldırabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

s.emir

s.emir

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan güvenli interneti nasıl kaldırabilirim?
Merhaba babam evin internetini güvenli internet yaptı.OperaMini sayesinde güvenli internetten geçiyorum bilgisayarda da şifre olduğundan mecburen telefondayim.Hiç bir sekilde orjinal tarayicidan herhangi bir siteye giremiyorum guvenli internet cikiyor karsima.Online oynadigim oyunlar var 3 tane internetim olduğu halde onlara da girmiyor.Bağlanti yok diyor hepsinde de oyunlar ssunlar:
1-8 Ball Pool
2-Jungle Heat
3-Oh My Heroes!

Herhangi bir şekilde bunu nasil engellerim lütfen yardim teşekkürler...

hsno7

hsno7

Üye
babandan şifreyi al

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ttnet kullanıyorsan ttnet online işlem merkezinden kaldırılıyor

s.emir

s.emir

Üye
    Konu Sahibi
ttnet kullanıyorsan ttnet online işlem merkezinden kaldırılıyor

Ben 14 yaşındayım yani yapamam mesela bilgisayarda UltraSurf diye uygulama var onunla guvenli interneti kitiyosun androidde de oyle bir sey varmidir?3tane oyun var oynadigim onlarida acmiyor.Yada adsl nin sifresini kirabilirmiyim?

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
adsl ile ilgili değildir o dediğim siteden yapılıyor yok girmek istiyorum diyorsan modemin arkasına kalem sok 10saniye(baban kurulumu bilmiyorsa sana yaptırır sende şifreyi alırsın)ikinci yol babanın hotmailine girebilirsen şifreyi değiştirirsin.eğer pc ile ilgili bilgili değilse bios dan birkaç ayar boz açılmasın pc sen al

s.emir

s.emir

Üye
    Konu Sahibi
adsl ile ilgili değildir o dediğim siteden yapılıyor yok girmek istiyorum diyorsan modemin arkasına kalem sok 10saniye(baban kurulumu bilmiyorsa sana yaptırır sende şifreyi alırsın)ikinci yol babanın hotmailine girebilirsen şifreyi değiştirirsin.eğer pc ile ilgili bilgili değilse bios dan birkaç ayar boz açılmasın pc sen al

Kardesim babam bilgisayardan cok anlar girmemi istemediginde giremem zaten ki bugun Bios kilit koydu pc ye :D Onu kirma olsa bide acildiktan sonra kullanici sifresi var modemin kurulumuna da biliyo zaten ama ondan önce ben kurarsam modem benim olur ama nasil yapacagimi bilmiyorum zaten kurmak icin bilgisayar gerekli :/

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
oo hiç bulaşma o zaman geçmiş olsun.:(

s.emir

s.emir

Üye
    Konu Sahibi
:( Yinede ilgilendiğin için sağol...:(

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

brakblgin

Üye
Dostum çözümü var dert etme :) İlk önce tarayıcın Google Chorome olmalı ardından onun eklentisi var ZenMate diye o eklentiyi kur sağ üst köşede simgesi çıkar kalkan gibi ona tıkla on yap tamamdır ;)Ben pc olanı anlattım telefondan bağlanmana gerek yok oyunlara anlatığım şekilde pcden de bağlanırsın

Üst Alt