telefondan anlayan bi baksın lütfen mesajlar ve rehber taşıma

• 28 Temmuz 2014
  • 566 Okunma
  • 8 Cevap

1. arkadaşlar şuan nokia c6-01 kullanıyorum ve artık kurtulmak istiyorum general mobil yani şöyle diyim android telefona geçecem yalnız rehber, mesajlar, notlar vs. bunları nasıl android sisteme taşıyabilirim bilgisi olan varmı acaba

Yazan: yusufgiderim
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Samsung ile gönderdi
    Son düzenleme: 28 Temmuz 2014
  3. Rehber için hafıza kartına kartvizitleri uygulamadan taşıyabilirsin.Bazı firmaların kendi telefonları için geliştirdikleri pc yazılımları var.Onlarda cihaz değiştirme bölümleri oluyor ama General Mobile'ın var mı bilmiyorum

4. evet aradığım bunun gibi bisey ama bunu şuan ki telefona kuramam
    ---
    onu telefonu satan Adama sormak lazım
    ---
    neyse artık malum sebeplerden dolayı androide geçme hayalim suya düşmüş oldu bende Nokia 808 PureView alıyim zaten önemli olan kamera ve sen benim icin

Mobil cihaz ile gönderdi
    Amedly Fatih bunu beğendi.
  5. numara taşıma basit sime kopyalaman yeterli. Ancak mesajlar ve notlar sıkıntılı bir program vardı adını hatırlamıyorum ama mesajları text dosyası halinde topluyordu o şekilde şansın olabilir.

6. Nokia Suite ile yedeklersin yeni telefona kaydedersin

iPhone ile gönderdi
  7. nokia suite nth olarak kaydeder. Androide yedekleyemezsin tekrar nokia cihaza yedeklemek için o.

8. şimdi c6 kullanıyorum bu telefondaki bilgileri (mesajlar notlar rehber) nokia 808 e suit ile atabilirmiyim yani

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Evet

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 06:58