Uygulama Telefondaki Wifi yi paylaşma

Sponsorlu Bağlantılar

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
Telefondaki Wifi yi paylaşma
Merhaba arkadaşlar bulunduğum yerden Wireless az çekiyor telefonumu Wifi ye bağlayıp ve telefonumun bağlandığı Wifi yi paylaşmak istiyorum

Yani telefonumdaki Wifiye bağlı internetimi paylaşmak istiyorum nasıl yapabilirim teşekkürler

strk92

Üye
yanlış anlamadıysam wifi ye bağlanıp bağlandığınız ağı yine wifiyle paylaştırmak istiyosunuz. eğer bunu doğru anladıysam böyle birşeyi yapmanızın imkanı yok

• Beğen
Tepkiler: JohanGielen
JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
yanlış anlamadıysam wifi ye bağlanıp bağlandığınız ağı yine wifiyle paylaştırmak istiyosunuz. eğer bunu doğru anladıysam böyle birşeyi yapmanızın imkanı yok

Evet hocam bi nevi acess point yapayım diyorum bulunduğum yerden tablet bağlanmıyor telefon sayesinde Ağı genişletmek istiyorum

strk92

Üye
malesef bunu telefonla yapamazsınız bunun için sizinde dediğiniz gibi acces point cihazları var onlardan almanız gerekir. eğer rom işlerinden anlıyosanız tabletinize wifi çekim kalitesi arttırılmış bir rom bulup yükleyebilirsiniz

fk555897

fk555897

Üye
Böyle birşey mümkün değil ama neden tableti modeme yaklaştırıp kullanmıyorsun?

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1
LuLuanTa

LuLuanTa

Üye
Var oyle ben yapiyorum nexus 5 telim var baglandigim wifiyi ve mobil veriyi paylasabiliyorum :)

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım sen mobil veriden bağlanıp wifi ile mobil verini paylaşıyosundur

Aynen bende denedim paylaşmayı paylaşımı açtığım sırada otomatik olarak Wireless bağlantıyı kapatıyor

mürteza16

mürteza16

Üye
Böyle bir şey yok.

Misafir - 374008

Galaxy s7 edgede var bu özellik.

v30xy

v30xy

Üye
Merhaba arkadaşlar bulunduğum yerden Wireless az çekiyor telefonumu Wifi ye bağlayıp ve telefonumun bağlandığı Wifi yi paylaşmak istiyorum

Yani telefonumdaki Wifiye bağlı internetimi paylaşmak istiyorum nasıl yapabilirim teşekkürler
Huawei cihazlarda wifi köprüsü var onla yapılabilir. Ben sadece huawei cihazda gördüm başka cihazlarda denemedim. Bir tane uygulama vardı play store da wifi direct ile internet paylaşıyordu ama çalışıyor mu denemedim.

Hasand.

Hasand.

Üye
Normal android cihazlar için wifi tetring var

Smhcan850

Üye
Hayır mümkün ama bluetooth la oluyor ama her cihazda olmuyor

Üst Alt