Telefondaki Tüm müziklerin tutulduğu klasörü buldum kaybolanlarda dahil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi
Telefondaki Tüm müziklerin tutulduğu klasörü buldum kaybolanlarda dahil
Arkadaşlar telefonunuza müzik attınız ve bulamıyorsunuz ozaman bu konu tam size göre
yada daha önceden sildiniz bir müziği mi bulmak istiyorsunuz işe yarayabilir (%50)
telefondaki müziklerin tutulduğu gizli bir klasör var bunu açarak görebilirsiniz işte nasıl yapıcağınız

öncelikle gizli klasörleri görebilmek için bir dosyayönetici programı indirmemiz gerekiyor x-plore yi öneririm yüklemek için :http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...-icin-dokunmatik-dosya-yoneticisi-234730.html bağlantıyı kullanabilirsiniz
daha sonra programı açıyoruz araçlara giriyoruz ekrana seçeneklerin olduğu bir pencere geliyo ordan gizli dosyaları göster(en üstteki) tik koyuyoruz ve geri geliyoruz E: ye giriyoruz Attachments seçili yapıp menü-dosya-özellikler gizli deki tiki kaldırıp salt-okunur u işaretliyoruz daha sonra kendi dosya yöneticinizi kullanarakta buraya giriş yapabilirsiniz bi deneyin.

pc den yapmak için

telefonu depolama modunda bilgisayara bağlayın klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster deyin ordanda bu işlemi yapabilirsiniz.

alıntı değildir kendi anlatımımdır işe yarayanlar bi teşekkürü esirgemesin.

----------Eklendi @ 17:02:18 ---------- Yazıldı @ 16:25:53 ----------

Arkadaşlar Kimse denemedimi yada işe yaramadı mı düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım bu klasörün gizli olduğunu ilk defa senden duydum valla bu klasör bluetooth ile falan alınan dosyaların aktarıldığı klasördür

----------Eklendi @ 14:12:49 ---------- Yazıldı @ 14:11:07 ----------

ama eline sağlık arkadaşım farkedip yararlı olabileceğin birşeyi paylaşmışsın eline sağlık

zatenosman

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bu klasörün gizli olduğunu ilk defa senden duydum valla bu klasör bluetooth ile falan alınan dosyaların aktarıldığı klasördür

----------Eklendi @ 14:12:49 ---------- Yazıldı @ 14:11:07 ----------

ama eline sağlık arkadaşım farkedip yararlı olabileceğin birşeyi paylaşmışsın eline sağlık

sağol ama bu klasör gizli olabiliyo bende öleydi müzik kütüphanesine eklenmeyenlerde burda tutuluyo

SilentOne

SilentOne

Üye
bnde bluetoothdan gelen dosyalara oraya kaydediliyo die biliyom

n73balikesir

Üye
eee dediklerini yaptım.nerede müzikler.hangi klasörde sonunu yazmamışsın.bütün şarkılarımın tutulduğu kalsörü-yeri öğrenmek istiyorum sonrada onları powermp3 atmak istiyorum yardım edermisiniz.

bthn_997

bthn_997

Üye
klasörünn sonu bu işte attachments da bluetoothla aldığın müzikler var :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt