İpucu telefonda mevcut birşeyi arama ?

Sponsorlu Bağlantılar

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
telefonda mevcut birşeyi arama ?
herkese merhaba. yine cevapsız bir soruyla karşınızdayım :)
symbianda iken arama gereci vardı telefonda bulunan mesaj olsun uygulama olsun buluyodu .
wp de boyle bi uygulama v.s var mı ? ben bulamadım da

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Arama tuşu artık evrensel arama uygulaması görevini görüyor. Arama yaptığınızda ekranı sola doğru kaydırarak, Web,Video,müzik,telefon sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Ali Kemal abiye bir ekleme yapayım. O uygulamayı açmak için bölge ayarının abd veya ingiltere gibi ülkeler olması gerek.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve ihsan.snmz
yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
arama tuşuna basınca , daha onceden seçmiş olduğum bing,googgle yada yandex sağlayıcılarının arama sayfasını açıyor. dediğin gibi ekranı sola sürükleyince internetten arama sonuçlarına gidiyor ? telefon seçeneğini hiç göremedim sadece resim video v.s den sonra mobil diye seçenek çıkıyor. oda site ile alakalı .. neyi yanlış yapıyor :)um

Serhan

Serhan

Üye
arama tuşuna basınca , daha onceden seçmiş olduğum bing,googgle yada yandex sağlayıcılarının arama sayfasını açıyor. dediğin gibi ekranı sola sürükleyince internetten arama sonuçlarına gidiyor ? telefon seçeneğini hiç göremedim sadece resim video v.s den sonra mobil diye seçenek çıkıyor. oda site ile alakalı .. neyi yanlış yapıyor :)um
Bölge ve dili amerika yapman lazım

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
sade bolge olsa neysede dil i de değişeceksek o kadarda muhim değil arama :) phone search diye bi uygulama buldum o da sadece rehber ve takvimde arama yapıyor..
yardımlarınız için teşekkürler

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Dil olmak zorunda değil. Hatta baya bir zamandır değil. Bölge olsa yetiyor

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
4MaGuS

4MaGuS

Üye
tam olarak siz ne aramak istiyorsunuz onu bir söylerseniz daha yardımcı oluruz arkadaşın dediği ie de arama özelliği bölge ayarı abd dil tr iken aktif kullanılabilir, uygulama için sağ menüde ara tuşundan bulabilirsiniz hatta magaza dahi arama yapıyor

karasimsek_1992

Üye
Öncelikle ms nin yayınladığı dosyaları indir orada arama kısmını göreceksin

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
    Konu Sahibi
aramak istediğim örneğin atıan vey aalınan bir mesajda geçen herhangi bir kelime ..bölgeyiabd yapı deneyeyim bi

Çözüldü. bölgeyi abd yapınca arama tuşunda o işlev oluyor haklısınız.
teşekkür ederim

Son düzenleme: