telefona mod yapmak nedir, (joshlog felan)

 • 3 Ağustos 2014
 • 530 Okunma
 • 7 Cevap

 1. arkadaşlar mod nedir nden mod a ihtiyacımız var. Eğer mod yaparsak getirdikleri ve götürdükleri nedir. Kısaca bilgi verirseniz sevinirim.
   


  Yazan: erosennin
  Mobil cihaz ile gönderdi
 2. Telefona daha çok hakim olmamızı sağlar daha güzel görünüm kazandırmak için mod yapılır :) öyle yani kardeş :) Telefon android gibi olması için mod yapılır mesela vs vs
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 3. güzellikleri mevcut negatif etkisi yok diyorsun yani kaptan
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  ___kaptan___ bunu beğendi.
 4. Mod yapmak için telefonu hacklemek lazım bunu yaparsan Telefon garanti dışı kalıyor!

  Hack işlemi kişiye göre basit veya zor gelebilir ama işlem sırasında sistem dosyalarına zarar verirsen telefonun açılmama sorunu var tekrar yazılım atmak veya flaş atma işlemi ile Telefon tekrar canlanır ama epey zor iş bana göre :) hack işlemini yapıp genelde sertifika hatası veren uygulama ve oyunları yüklüyoruz ama daha fazlasını isteyenler hack işleminden sonra telefonunu batarya simgesinden tut bir çok işlevine varana dek değiştirebiliyorlar :)

  biraz uğraş istiyor ama dediğim gibi mod'un temeli hack ve hack telefonu garanti dışı bırakır ama telefonu servise vermen gerekirse hard format atarak telefonu sıfırlarsn ve tekrar garanti kapsamına girer :) :tebessüm:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  erosennin bunu beğendi.
 5. tel hack li zaten kaptan bilgiler için Teşekkür ederim
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 6. Büyük ihtimal senin telin zaten garantisi bitmiştir. Modları ilk yapınca uzun sürüyor ama ondan sonra istediğin gibi oynayabilirsin telefonla.Telefonun görünümünü, geçiş efektlerini, açılış animasyonundan tut da ekolayzır ayarlarına kadar bir sürü ince ayarı değiştirebilir duruma getirebilirsin.Ama telefonu sıfırlayınca hepsi gidiyor malesef.Eğer telefon bozulursa flash filan atmak ilk yapınca tedirgin oluyorsun ama ondan sonra basit zaten herşey kurulu oluyor
   
 7. Rica ederim keyifli forumlar :tebessüm:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 8. telefon kullanmak daha keyifli oluyor sanırım. Teşekkürler :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
15/12/2018 - 17:28