Öneri Telefona klavye mouse bağlamak (octobus) yardım????


hakan.620

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kablosuz klavye mouse aldım telefona bağladığım zaman klavye mouse gayet iyi çalışıyor. Fakat oyun oynamak istediğim zaman tuş atamayı yapamıyorum . Bazı videolarda octobus ile bunu yapıyorlar. Ben yapamadım. Bunun mümkün olması için ne yapmam gerekiyor. Farklı bir yöntemi var mı ? Lütfen yardı !!!
 

Benzer Konular

_YldZEneS_
Cevap
2
Görüntüleme
151
Buğra
Cevap
1
Görüntüleme
195
MAERKEK
Buğra
Cevap
1
Görüntüleme
210
Kaworu Nagisa
TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
181
TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt