telefon


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sahinsanto

Üye
    Konu Sahibi
elimde 3 ay kullanılmış p910i var imate jam ile takas etmek istiyorum ;;)
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Garantili mi spot mu ne kadar istiyorsun?
 

sahinsanto

Üye
    Konu Sahibi
kvk dan garantili ama faturasını kaybettim.kampanyadan alındı bluetoothkulaklık ve orjinal hiç kullanılmamış yedek bataryası var birde deri kılıfı.takasmı düşünüyorsun
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt