Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiye apple dışı

Sponsorlu Bağlantılar

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiye apple dışı
Samsung s23 aldım ama a23le arada hiç fark yokyu şimdi iade ettim Samsung benim için bitti hanhi telefonu tavsiye edersiniz apple çok pahalı acaba samsung dışında hangi.marka alayım teşekkürler

Coolwhisper

Üye
xiaomi yada poco olanların yüksek kapasiteli olanlarını samsung fiyatına alabilirsiniz, ben yıllardır xiaomi kullanıyorum, bir sıkıntısı yok.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
yerli cihazlara bakabilirsin casper gm vs

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
casper , gm ,
vestel bulursan
huawei de iyi

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya xiaomi yada apple samsung bitti benim için

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşta xiaomi Var Ama Cihaz Biraz Tuhaf Yazılımsal Olarak Güzel Özellikleri Var Ama Mesela Bluetooth Kulaklık İle Wifiyi Aynı Anda Kullandın Mı Şaçmalayabiliyor CVihaz :D Biraz Tuhaf. Huwai vs Sakın Bulaşma Derim. Çok Üst Seviye İhtiyacın Yoksa Yerli Al Derim Uğraşma

gonyalı

gonyalı

Üye
Arkadaşta xiaomi Var Ama Cihaz Biraz Tuhaf Yazılımsal Olarak Güzel Özellikleri Var Ama Mesela Bluetooth Kulaklık İle Wifiyi Aynı Anda Kullandın Mı Şaçmalayabiliyor CVihaz :D Biraz Tuhaf. Huwai vs Sakın Bulaşma Derim. Çok Üst Seviye İhtiyacın Yoksa Yerli Al Derim Uğraşma
huawei havayi hava atar

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Samsung s23 aldım ama a23le arada hiç fark yokyu şimdi iade ettim Samsung benim için bitti hanhi telefonu tavsiye edersiniz apple çok pahalı acaba samsung dışında hangi.marka alayım teşekkürler
bence a23 güzel bir cihaz.ben iphone 13'ten a23'e geçtim. kendim de kullanıyorum ve son derece memnunum. memnun olmadığınız yönü nedir?

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Yazı yazamıyorum meselat harfine basıyorum y harfına basıyor msj yazamıyorum

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Mesajlaşamıyorum mesela t harfine basıyorum ama y jarfi çıkıyor
Mesaj birleştirildi:

Ekran koruyucu yok efendim
o zaman ekranda sorun var. ben klavyesinden özellikle memnunum.

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır cihaz ne sorun olabilirki

hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Ben engelliyim:( nasıl veerecem hard reset falan atsam klavye ayarları falan birşey yokmu