Telefon Tavsiyesi Telefon takası

Sponsorlu Bağlantılar

yoran09

Üye
    Konu Sahibi
Telefon takası
merhaba arkadaşlar şuan lg g3 kullanıyorum 32 gb modeli ve cihazım garayet temiz ve garantili 15 ay arkadaşımda iphone 5s var gold modeli onunda garantisi var temiz cihaz 18 ay kadar takas edelim diyor etsemmi acaba bilemedim ben çok telefon degiştiren biriyim ve ilerde satmaya kalkarsam fiyat yönünden lg g3 mü kârlı olur iphone 5s mi ?

byAndroid

byAndroid

Üye
5s daha karlı olur bence değiş

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
key43

key43

Üye
Senin tercihin fakat ben olsam değiştirirdim. ios kullandın mı daha önce bilmiyorum. Alışabileceğini düşünüyorsan arkadaşında dediği gibi 5s daha karlı olur.

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Esendağlı

Esendağlı

Üye
5s,değiştir bence.

Peocawe

Peocawe

Üye
5s tabiki.

The Pancar

The Pancar

Üye
film izlemiyorsan değiştir,G3 teki ekran keyfini 5s den alamayabilirsin

yoran09

Üye
    Konu Sahibi
film ve müzikle işim olmaz ozaman direk degişeyim

The Pancar

The Pancar

Üye
4K çekim

yoran09

Üye
    Konu Sahibi
4k çekim yapsada 4 k video izlicek alet yok :D nasıl olucak bilmiyorum haha :karisti:

• Beğen
Tepkiler: key43, muhammettvurucu ve Esendağlı
The Pancar

The Pancar

Üye
5s kaç gb ?

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Bende 5s bulsam uygun hemen takas ederdim ama kimse istemiyor 5 ile takas etmeyi mantıklı olarak

jongass

Üye
Yok 4k imis sekiz cekirdekmis dort cekirdekmis bunlar hikaye ios a sicak bakiyor ve ekran-pil ikilisini cok dert etmiyorsaniz kesinlikle 5s diyorum. Akari yok kokari yok aninda değişim var sorun olsa bile. Hayirlisi olsun

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Düşünmeden gerçekleştirmen gereken bir takas.

The Pancar

The Pancar

Üye
Hangi renk ve kutu + aksesuar tam olmalı benim 32 GB kafa kafaya olur eğer olursa o zaman
Garanti varmı birde
bende 5s yok öylesine dedim :D 16gb kabul edermiydiniz diye merak ettim sizdeki 32 gb ymiş o yüzden sordum

Üst Alt