Telefon Tavsiyesi Telefon seçimi yardım lütfen [N70-N73-3250-5700]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moscow trip*

Üye
    Konu Sahibi
Telefon seçimi yardım lütfen [N70-N73-3250-5700]
Merhabalar sevgili forum dostları..
5130 xpress music kullanıcısıyım ve telefonumdan memnunum ancak özellik olarak symbian telefonların işime daha çok yarayacağına kanaat getirdim ve ufak bir araştırma yaptım. Kafamda 4 tane symbian telefon belirledim ancak hangisini alacağım konusunda kararsızım. Bu telefonları ve tereddüt ettiğim sorunları belirteyim.

Tercih 1: N70

Gerek görünüş olarak gerekse özellik olarak en çok hoşuma giden symbian telefonlardan biri ancak kamerası 1.3 megapixel, bu yüzden tereddütteyim.

Tercih 2: N73 music edition

Symbian, 3.2 mp kamera, kasma oranı aza indirilmiş.. Buraya kadar tam aradığım özelliklere sahip ancak 5 kullanıcısına sordum ve 5 i de tek sorundan şikayetçi; joyistiği çabuk arızalanıyormuş. Bu yüzden kararsızım.

Tercih 3: 3250

2 mp kamera, symbian.. Güzel ancak bu telefonda da joyistik var ve kolay bozulmasından korkuyorum.

Tercih 4: 5700 xpress music

Her yönüyle kafama yattı ancak bir de kullanıcılarına sormak istiyorum nasıl bir telefon bu 5700?

Bu telefonlar arasında kararsız kaldım ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

hackam

hackam

Üye
5700 kullanıcısıyım gayette memnunum :) tamamen kullanıcıya bağlı

• Beğen
Tepkiler: moscow trip*
futbol123

futbol123

Üye
bnde 5700 kullanıyorum harika bir telefon 8gb ı rahat kaldırıyor 16gb bile kaldırır
müzik kalitesi harika çok yüksek ses değil ama kaliteli n73 gibi teneke gibi ses çıkarmıyor=)
işlemci hızı 369mhz çok hızlı n73 -n70 ve 3250 nin 2katı
fiyatıda uygun ben 120tlye aldım kesinlikle 5700 al yada 5320 alabilirsin

• Beğen
Emre-45

Emre-45

Üye
N70 in kamerası 1.3 mp değil kardes. 2 mp.

• Beğen
varyou

varyou

Üye
ya N73 me kullanıyorum cok güzel telefonda bi tek joystick i ve mesajlarda yavas olması sinir bi durum ve kapak degişimi yapacaksan illa orjinal alacaksın oda 65TL yoksa tuslar nanik oluyor :) ama cok iyi tel yani güzel kullanırsan cok iyi ...ama bende 5700 alacagım N95 8gb den bile yüksek işlemcisi ve FREE ram'i :) iyi telefon kardes N70 cok kaba ve yavas ve ekranı kötü 3250 ztn cok eski alacaksan 5700 al ama oda cok yok az kaldı onu bulamazsan N73 hepsinden iyi geliyor insana :)

• Beğen
eyup007

eyup007

Üye
:ehe
n70 fln mı kaldı ya yolda görseler dalga geçerler adamla git bi c3 fln al bari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt