Telefon sapıttı mı yoksa haklı mı :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
Telefon sapıttı mı yoksa haklı mı :D

Bunu belirtmek forum kurallarına aykırı olabillr ama çoğumuz albüm satın almak yerine indiriyoruz sizce bu resimdeki saçmalığın sebebi bumu yoksa telefon mu sapıttı :hmmm

MaxipmaN

Üye
haklı

maxirabit

maxirabit

Üye
Albüm kapak resmi farklı onumu diyorsunuz?

15097

15097

Üye
Sapıtmışta olabilir yanlış albüm kapağı koymuşlarda olabilir :evet:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
hayır hayır tamamen müzik çalarından kaynaklanıyor.
poweramp da nu problem yok

PriZm

PriZm

Üye
powerAMP kullan :)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonun kendi müzik çalarını kullanmaya başladım bunu muhabbet olsun diye attım eski fotoğrafta 5.1 channelii açmak istediğimde ses efektleri devre dışı olduğunda kullanabilirsiniz diyor ama zaten devre dışı :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Şöyle birşey var mesela başka bir pro ile şarkıyı indirmiş veya herhangi bir programla şarkıya kapak resmi indirmişse öyle olmuş olabilir. Bakınız cover up programı ile kendimiz ya şarkıcı adını yazıp kapak resmi buluyoruz ya da galeriden seçebiliyoruz yani böyle birşey olabilir.

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle birşey var mesela başka bir pro ile şarkıyı indirmiş veya herhangi bir programla şarkıya kapak resmi indirmişse öyle olmuş olabilir. Bakınız cover up programı ile kendimiz ya şarkıcı adını yazıp kapak resmi buluyoruz ya da galeriden seçebiliyoruz yani böyle birşey olabilir.
Uğraşmaya değmez bence artık ben her şarkıda model görmeye alıştım :)

doctorrr

doctorrr

Üye
mp3tag var pc de albümü torrent indiriyorum orda orjinalinden farksız editliyorum lyricler falan onlarıda buluyorum netten cover larıda amazondan sıkıntı yok müzik çalar rengarenk :pro2:

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Aimp programıyla, program üzerinden kapak resmi araması yapılabiliyor. :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye

sarkinin bulundugu klasorde bi resim varsa ondan etkileniyor. ayrica poweramp olsa bile sorun boyle. sanirim gb den kaynakli ics de yoktu boyle bisey

abandonware

abandonware

Üye
kardeş benim pek müzikle aram yok; resmi ve müzüği açıklarsan yardımcı olabilerim belki :hmmm

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar pek önemli bişey değil öylesine eğlenelim bide bazı arkadaşlar zaten baya yardım etti sağolun :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:hmmm ilginc

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt