Telefon sapıttı mı yoksa haklı mı :D

• 20 Eylül 2012
  • 591 Okunma
  • 15 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Bunu belirtmek forum kurallarına aykırı olabillr ama çoğumuz albüm satın almak yerine indiriyoruz sizce bu resimdeki saçmalığın sebebi bumu yoksa telefon mu sapıttı :hmmm

Yazan: seytan_avcisi
  2. haklı

3. Albüm kapak resmi farklı onumu diyorsunuz?

4. Sapıtmışta olabilir yanlış albüm kapağı koymuşlarda olabilir :evet:

5. hayır hayır tamamen müzik çalarından kaynaklanıyor.
    poweramp da nu problem yok

6. powerAMP kullan :)

7. :evet:

8. arkadaşlar telefonun kendi müzik çalarını kullanmaya başladım bunu muhabbet olsun diye attım eski fotoğrafta 5.1 channelii açmak istediğimde ses efektleri devre dışı olduğunda kullanabilirsiniz diyor ama zaten devre dışı :hmmm

9. Şöyle birşey var mesela başka bir pro ile şarkıyı indirmiş veya herhangi bir programla şarkıya kapak resmi indirmişse öyle olmuş olabilir. Bakınız cover up programı ile kendimiz ya şarkıcı adını yazıp kapak resmi buluyoruz ya da galeriden seçebiliyoruz yani böyle birşey olabilir.

10. Uğraşmaya değmez bence artık ben her şarkıda model görmeye alıştım :)

11. mp3tag var pc de albümü torrent indiriyorum orda orjinalinden farksız editliyorum lyricler falan onlarıda buluyorum netten cover larıda amazondan sıkıntı yok müzik çalar rengarenk :pro2:

12. Aimp programıyla, program üzerinden kapak resmi araması yapılabiliyor. :)

13. < Resmi açmak için tıklayın >

sarkinin bulundugu klasorde bi resim varsa ondan etkileniyor. ayrica poweramp olsa bile sorun boyle. sanirim gb den kaynakli ics de yoktu boyle bisey

14. kardeş benim pek müzikle aram yok; resmi ve müzüği açıklarsan yardımcı olabilerim belki :hmmm

15. arkadaşlar pek önemli bişey değil öylesine eğlenelim bide bazı arkadaşlar zaten baya yardım etti sağolun :)

16. :hmmm ilginc

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 22:30