telefon programLari wifiyi Kabul etmiyor?

• 14 Mart 2013
  • 779 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar internet isteyen programLarimin Cogu wifi yi görmüyor açıyorum mobil bağlantı Yok yazıyor.. Bunu nasıl düzeltebilirim.. Youtübe downloeda, ıngilizce sözlük , telefonu güncelleme programı bu yeşil oklu olan vs vs..

Yazan: ydgr4
  2. telefonun ne bilmiyorum ama telefonuna uygun wifi güncellemesi yap forumda var

3. Önce Wi-fi yi Aç, Sonra Wi-fi Menüsünden Bağlantını Yap. Sonra da Uygulamaya Gir..

4. bu dediğin şeyi Bulamadım dostum linkini versen olmaz mi. C6 01 telefonum.

- - - Eklendi - - -

zaten Internete bağlıyken giriyorum uygulamaya Ama mobil bağlantı Yok yazıyor programı açmıyor.

5. Hangi Uygulamaymış ?

6. Herinternet bağlantısı isteyen hemen hemen her uygulamada yaşıyorum. Nokia Mağaza, ıngilizce sözlük, güncelleme, ışte internet bağlantısı isteyen programlarda yaşıyorum.

7. bendede aynı sorun var nokia 700 ;(

8. ayarlar>bağlantı>ayarlar>ağ hedefleri>internet

burda ki eklemis olduğunuz wifi erişim noktalarını silin sonra telefonu yeniden başlatın birde öyle bağlanmayi deneyin

- - - Eklendi - - -

Bu da wlan güncellemesi dikkatli okuyarak telefonunuza uygun sürümü yükleyinz

www.maxicep.com/symbian-3-diger-cesitli-uygulamalar/nokia-beta-labs-wlan-utilities-v10-04-7-nokia-belle-fp1-fp2-signed-738253.html#post5849856

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 21:16