Telefon Önerileri Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

un1x

un1x

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerileri Bekliyorum
Merhaba Arkadaşlar;

Bu Ara Telefonumu Değiştirmek İstiyorum.

Telefonda Yaptığım İşlemler;

- Her Türlü Oyun Oynuyorum ( Ram, İşlemci Performansı Bakımından Beni Yarı Yolda Bırakmayacak ) ,
- Sosyal Medyada Neredeyse Tüm Platformları Aktif Olarak Kullanıyorum,
- Çok Sık Kamera Kullanıyorum ( Kamerası Kaliteli Olan )
- Cihazda İşlerimle Alakalı Notlarımı Tutuyorum,
- Radyo ve Müzik Dinliyorum
- Navigasyon

Asus'un Zenfone 3 DEluxe modelini bekliyordum fakat arkadaşların getirip satmaya niyeti yok
Yukarıda ki İşlemleri Yaparken Beni Yarı Yolda Bırakmayacak Telefon Önerileri Bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Sanırım sen Lg v20 yi soruyorsun[emoji3]

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: un1x

'Şeref'

Emekli Yönetici
Bence Galaxy S7 olabilir.

• Beğen
Tepkiler: un1x
By_Casparov

By_Casparov

Üye
google pixel yada s7 edge uygun olabilir ;)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
acelen yoksa mwcyi bekle yeni modelleri beğenmesen bile diğerlerinin fiyatı düşer
öbür türlü s7 gayet iyi bununla birlikte lgv20nin ses sistemi çok iyidir o da işini görür
ha kamera diyorsan dediğin zenfone baya iddialı zaten bununla birlikte kamera deyince asla es geçmemen gereken Nokia var o da mwcde olacak Bi göz at derim eğer elini çabuk tutar samsungdan önce sd835li bir cihaz tanıtırsa samsungun müşterilerini çalabilir malum s8e ev aşağı 800 dolar fiyat biçiyorlar

yeumyang

yeumyang

Moderator
HTC 10 veya iPhone 7 Android te htc 10 ios da iPhone 7 htc 10 beğendiğim cihaz ama pahalı eğer bütçe sorununuz yoksa öneririm 2 3 ay beklerseniz yeni modeller çıkacak yeni modellere bakabilirsiniz fiyatlarda biraz düşecektir Samsung s7 de olabilir s7 de güzel cihaz

Kingmortall

Kingmortall

Üye
Biraz daha bekle mate 9 al veya s8 edge oneririm kardeşim yok alirim diyosan s7 edge oneriyorum veya htc 10

un1x

un1x

Üye
    Konu Sahibi
Bütçeden Yana Sıkıntım Yok. Sık Sık Telefon Değiştiren Biri Değilim.
Bir Telefonu En Az 3 Sene Kullanan Biriyim. Sadece Gerçekten İşimi Görsün Derdindeyim.

Bekleyelim Bakalım.