"Telefon Numaranız" ın detaylarını öğrenin ..

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
"Telefon Numaranız" ın detaylarını öğrenin ..

Linkine tıklayarak, operatörünüzün daha detaylı bilgilerine, aktif olup olmadıgına kadar ögrenebilirsiniz..

Saygılar

Usta_AsH

Üye
bulunduğum yer yazılmıyo mu

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Hayır ayrıca, sormak yerine, linke tıklarsanız, nelerin ögrenildigini görebilirsiniz..

Layblood

Üye
Güzel bilgiler var...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
iyiymiş burasıda bence gereksiz

mayday_

Üye
Originally posted by Negative@Feb 23 2005, 12:33 PM

Linkine tıklayarak, operatörünüzün daha detaylı bilgilerine, aktif olup olmadıgına kadar ögrenebilirsiniz..

Saygılar
yaw abicim ben aydındayım ama Country or destination:cuba diyo

realover

Üye
güzel bi yer.

hyucek

hyucek

Üye
sehir felan gostermiyor. anladığım kadarıyla gosterebildiği şey ülkesi ve operatorü. Bunn biraz daha fazla bilgi verenini bilen var mı??

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Arkadaşlar numaranızın başına +90 ekleyin gözüküyor.
mesela:+90535*******

Usta_AsH

Üye
Originally posted by mayday_+Mar 4 2005, 06:48 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (mayday_ &#064; Mar 4 2005, 06:48 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Negative@Feb 23 2005, 12:33 PM

Saygılar
yaw abicim ben aydındayım ama Country or destination:cuba diyo [/b][/quote]
hangi ilçe?

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Originally posted by mayday_+Mar 4 2005, 08:48 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (mayday_ @ Mar 4 2005, 08:48 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Negative@Feb 23 2005, 12:33 PM

Saygılar
yaw abicim ben aydındayım ama Country or destination:cuba diyo [/b][/quote]
Telefon numaranı şu şekilde yaz ;
+905552115685
gibi ..

mayday_

Üye
ok teş bakalım şimdi neresi dicek??

mayday_

Üye
GSM400
GSM850
GSM1800
GSM1900
UMTS
Satellite

Hangisi daha güzel yada işlevsel bende GSM900 varmış teli alırken yok o var yok bu vardı dediler ama ....

turkermanav

Üye
GSM 1800 telefon ömrünü ve batarya ömrünü uzatıyormuş...

Yani avea oluyor bu zatı muhterem

mustafakarasan

Üye
hiç bir şey analamadım siteden zaten bildiğimiz seyler onlar

MobiLe_ManiA

Üye
ama yararlı bilgiler arkadaşım.hemde detaylarıyla...emee saygı ltfen...

klonajinsky

Üye
benim bilmediğim birşey yok burda.zaten başkalarınında benim telefonum hakkında bu kadar bilgisi vardır.fuzuli birşey benim için.ayrıca gsm1800 yani tr de avea gsm900 den daha az radyasyon yayar.bilginize...

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ve az güç harcadığından, telefonunuz bataryasını daha az tüketir gsm900 e göre ;)

KENZO

Üye
bence cok sacma bı sıte zaten verdıgı bılgılerı bız numaramızı ve gsm kodunu ulke kodunu yazarak ona soylemıs oluyoruz.bos beles bı sıte ıste...

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Yani evet aslında öyle ama değişik bir site sonuçta herkes vermiyor bu bilgileri ..

Ve siz kendi hattınızı deniyorsunuz diye dikkatinizi çekmiyor ama şöyle düşünebilirsiniz..

Mesela yabancı bir ülkeden biri size numarasını verdi, buraya o numarayı yazarak, hangi ülkede, hangi operatörde gibi bilgilere bilmiyorsanız ulaşmanız mümkün olacaktır ..

Üst Alt