Telefon Modelini Listeden Seçsek Elle Girmesek?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lacoste

Lacoste

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Modelini Listeden Seçsek Elle Girmesek?
Siteye üye olurken profile telefon modeli giriyoruz ya orda modeli elle girmesekte listeden seçsek daha iyi olur diye düşünüyorum. Hatta yanına hafıza kart boyutu da eklenebilir. Neyse şimdi niçin diyeceksiniz onuda söyleyeyim. Sitede en çok kullanılan telefonu markayı, modeli bilmiş oluruz istatistik çıkarabiliriz bence bu sitede olması gereken bir şey.

Dikkate alırsanız sevinirim.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Sence Türkiye de, Dünyada kullanılan kaç tane Telefon markası ve modeli vardır :)

Lacoste

Lacoste

Üye
    Konu Sahibi

girin şu linke örneği var.

orda olmayan bi telefon çok azdır ben şahit olmadım. Yeni modellerde çıkınca oraya rahatlıkla eklenebilir. Söylediğim gayet basit abartmayın :D

Samsun55''

Samsun55''

Üye
yav yaz elinle elinemi yapışıyo klavye :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici

girin şu linke örneği var.

orda olmayan bi telefon çok azdır ben şahit olmadım. Yeni modellerde çıkınca oraya rahatlıkla eklenebilir. Söylediğim gayet basit abartmayın :D

Hiç basit değil emin olabilirsin :D
Oraya oldukça çok seçenek girilecek ve yani teknoloji altyapılı olduğu için sürekli güncellenmesi gerekecek ... Ben telefonumu belirtirken 5800 XpressMusic yazarım başkası gelir Nokia 5800 Xm 8gb yazar yani bu özgürlüğü de kısıtlamış oluruz :)

Lacoste

Lacoste

Üye
    Konu Sahibi
Hiç basit değil emin olabilirsin :D
Oraya oldukça çok seçenek girilecek ve yani teknoloji altyapılı olduğu için sürekli güncellenmesi gerekecek ... Ben telefonumu belirtirken 5800 XpressMusic yazarım başkası gelir Nokia 5800 Xm 8gb yazar yani bu özgürlüğü de kısıtlamış oluruz :)

8 gb yazmasın o zaman :D ne özgürlüğü ya. adam oraya ne yazarsa yazsın telefon aynı sonuçta. foruma galaxy s kullananlar yazdığım zaman hemen bi liste çıksa güzel olmazmı. Her yıl seçeriz maxicepte en çok kullanılan telefon diye. Bunun gibi 50 tane özellik gelir siteye... zaten bu dediğim olay telefon sitelerinin neredeyse hepsinde var bence burdada olmalı.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Nasıl seçeceksin en çok kullanılanı :D

Arama mı yapacaksın :D

Diğer mesajımda belirttim, ayrıca gereksiz de yani :)

e1b1

e1b1

Üye
bencede gereksiz istediğim markayı yazarım böyle ister nokia6300 ister6300 ister s60 -6300 ister telefonum yok yazarım..:hmmm

Burak

Üye
gereksiz bence :D

Lacoste

Lacoste

Üye
    Konu Sahibi
Tmm be öff :D Demez olaydım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...