Telefon Modelini Listeden Seçsek Elle Girmesek?

 • 14 Kasım 2010
 • 727 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Siteye üye olurken profile telefon modeli giriyoruz ya orda modeli elle girmesekte listeden seçsek daha iyi olur diye düşünüyorum. Hatta yanına hafıza kart boyutu da eklenebilir. Neyse şimdi niçin diyeceksiniz onuda söyleyeyim. Sitede en çok kullanılan telefonu markayı, modeli bilmiş oluruz istatistik çıkarabiliriz bence bu sitede olması gereken bir şey.

  Dikkate alırsanız sevinirim.
   


  Yazan: Lacoste
 2. Sence Türkiye de, Dünyada kullanılan kaç tane Telefon markası ve modeli vardır :)
   
 3. hepsini enes abi eliyle girer artık :kop:
   
 4. Telefon Karşılaştırma | mobiletişim

  girin şu linke örneği var.

  orda olmayan bi telefon çok azdır ben şahit olmadım. Yeni modellerde çıkınca oraya rahatlıkla eklenebilir. Söylediğim gayet basit abartmayın :D
   
 5. yav yaz elinle elinemi yapışıyo klavye :ehe
   

 6. Hiç basit değil emin olabilirsin :D
  Oraya oldukça çok seçenek girilecek ve yani teknoloji altyapılı olduğu için sürekli güncellenmesi gerekecek ... Ben telefonumu belirtirken 5800 XpressMusic yazarım başkası gelir Nokia 5800 Xm 8gb yazar yani bu özgürlüğü de kısıtlamış oluruz :)
   
 7. 8 gb yazmasın o zaman :D ne özgürlüğü ya. adam oraya ne yazarsa yazsın telefon aynı sonuçta. foruma galaxy s kullananlar yazdığım zaman hemen bi liste çıksa güzel olmazmı. Her yıl seçeriz maxicepte en çok kullanılan telefon diye. Bunun gibi 50 tane özellik gelir siteye... zaten bu dediğim olay telefon sitelerinin neredeyse hepsinde var bence burdada olmalı.
   
 8. Nasıl seçeceksin en çok kullanılanı :D

  Arama mı yapacaksın :D

  Diğer mesajımda belirttim, ayrıca gereksiz de yani :)
   
 9. bencede gereksiz istediğim markayı yazarım böyle ister nokia6300 ister6300 ister s60 -6300 ister telefonum yok yazarım..:hmmm
   
 10. gereksiz bence :D
   
 11. Tmm be öff :D Demez olaydım :D
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 20:31