telefon hacklemek garanti dışı bırakıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kralksk35

Üye
    Konu Sahibi
telefon hacklemek garanti dışı bırakıyor
arkadaşlar burası doğru yermi bilmem ama nokia ile iletişime geçip sordum ve telefon hacklemek garanti dışı yapıyor gitti 2 aylık telefonun garantisi forumda çoğu kişi bırakmaz dedi yaptık şimdi telefon garanti dışı :(

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nokia'ya sorarsan elbet garantı dışı kalır der :haha:sen hack'i kaldırıp ver bakalım anlayacaklarmı teldeki yazılıma bile bakmıyorlar merak etme sorunun olurda servise vermek zorunda kalırsan hack yaptım deme başka sorun olmaz

kralksk35

Üye
    Konu Sahibi
ya koskoca.nokia nasıl kandırıcaz ya

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Haha sen gidip kendini ihbar et sonra da yazık oldu de :) ayrıca hard format ve depo hafızayı biçimlendirirsen hiç bir Allah'ın kulu da anlamaz merak etme.

kralksk35

Üye
    Konu Sahibi
ya kırılmış diskden bile ne yüklendiğini.bulmak.mümkün bunumu bulamayacak adamlar

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Nokia'nın da işi gücü yok telefona hack mi yapmışlar diye araştıracak :) merak etme çok kez anlattığım gibi cihaz yolladım kendimin ve çalıştığım yerde iken ve bu şekilde bir şey başıma gelmedi :)

kralksk35

Üye
    Konu Sahibi
saolun mesut bey ve yorum yapan tüm arkadaşlar :)

akinorta

Üye
ya kırılmış diskden bile ne yüklendiğini.bulmak.mümkün bunumu bulamayacak adamlar

anlamıyorlar güzel kardeşim.
nokiadaki hackeleme işi apple daki gibi işletim sistemini açığa sermiyorki bazı izinleri kaldırıyor o kadar.
sen baştan hata yapmışsın telefon HACK lemek .... bir kere nokia ya HACK kelimesi dersen adamlar seni fişlerler bile.
hack kelimesi ne zaman yasal bir şey oldu.

servise hackli bile versen anlamıyorlar ve araştırmıyor canlı kanıtı benim :)
servise bu garanti içi mi dışı mı dersen onlara göre her şey garanti dışı ve kullanıcı hatası.
yanlış yoldasın

kralksk35

Üye
    Konu Sahibi
neyse ya şimdi irtibata geçtim sadece garanti iptal olmaz değilmi diye sordum herhalde online servistende telefon garanti dışı bırakamazlar garantiyi ozaman garanti dışı değil :)

faruk26kuraf

Üye
aynen benım tel hack liydi format atıp verdım yeni sıfır tel geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...