Yardım Telefon çok donuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Trabzonlu mehmet

Trabzonlu mehmet

Üye
    Konu Sahibi
Telefon çok donuyor
Lumia 620 kullanıyorum güncellemeyi yaptıktan sonra telefonun çok donuyor ve Uc browser kullanıyorum video indirir ken çok donuyor çabuk ısınıyor birde telefonumu kapatamıyorum tamamen ne yapmam gerekiyor arkadaş yardımlarınızı bekliyorum

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
@Mr.H

Trabzonlu mehmet

Trabzonlu mehmet

Üye
    Konu Sahibi
expert ne yapmamı anlayamadım msj atmış sın ama bir anlam çıkaramadım

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Format at.

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
başka birisini yönlerdirdim o wp anlıyor

Trabzonlu mehmet

Trabzonlu mehmet

Üye
    Konu Sahibi
nasıl atılıyor format

ErenMSC

Üye
nasıl atılıyor format
Telefon ayarları/Hakkında/Telefonu sıfırla kısmından cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirsin. Eğer Pc ile sıfır yazılım atmak istersen NSU programı ile kolayca formatlayabilirsin :oke:

Bay H

Bay H

Üye
Ayarlardan cihazı sıfırlama yolu ile veya nsu ile Lumia Black güncellemesine geri dönerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Trabzonlu mehmet

Trabzonlu mehmet

Üye
    Konu Sahibi
ayarları/Hakkında/Telefonu sıfırla kısmından cihazı fabrika ayarlarına döndürebilirsin. Bunu yaptım gene aynı sorunu yaşıyorum Uc browser den video indirir ken daha çok donuyornsu proğramını internetten mi indircem ismi bu kadar mı nsu mu

skynet

Üye
indirebilirsin

Trabzonlu mehmet

Trabzonlu mehmet

Üye
    Konu Sahibi
uc browser kullanıyorum ama donuyor şöyle sorunsuz Youtube den video indirme programı arıyorum var mı bildiğiniz bir proğram

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Telefonda 8.1 mi yüklü hocam ?

Trabzonlu mehmet

Trabzonlu mehmet

Üye
    Konu Sahibi
son güncellemeyi yükledikten sonra telefon yavaşladı telefonu kapamıyorum anca pilini çıkarıpda kapatabiliyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
NSUdan Dene Yazılım At Herşey Temizlensin Sorun Senle İlgili Cihazda Bişey Yoktur

Trabzonlu mehmet

Trabzonlu mehmet

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayar a indirdim telefonu bağladım bilgisayar a ama ciyazı bilgisayar a bağlayın bilgisayar ile telefon eşleşmiyor ki

skynet

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt