Telefon çift görüyor

Sponsorlu Bağlantılar

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
Telefon çift görüyor
Merhaba arkadaşlar. Biraz önce bir sıkıntı çıktı telefonda. Telefonda müzik dinliyordum aynı zamanda indiriyordum. Sonra müzik listesinde dolaşırken bir baktım. Şarkılar ikişer ikişier gözüküyor. Galeriye baktim. Galeri klasörleri hep iki iki gösteriyor. Müzik programında nerden geldi bu şarkılar diye bakarken fazla şarkıları storage/emulated/lagecy diye bir yoldan aldığını gördüm. Neresidir burası. Nasıl kurtulurum. Lütfen yardım edin.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
storage/emulated/lagecy
storage senin depo alanın güvenliği dır
tehdit algılanmış olabilir
bu klasör her mobil cihazda mevcut hatta çok zorda kalırsa kendi kendine temizlik yapar
yapabilecegin en iyi seçenek verileri yedekleyip cihazı temizlemek olur

strk92

Üye
Müzikleri indirdiğiniz programın önbelleğini temizlemeyi denediniz mi? Aynı şarkı iki farklı klasörde listelendiği için telefon böyle gösteriyor olabilir

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Xda dada bakındım biraz. Normalde programlar mediaları listelerken lagecy yoluna bakmıyormuş. Es geçiyormuş orayı. Ama ne olduysa ordakileri de ayrı media sanıp listelemişler. Neden olduğuna dair. Hiçbir fikrim yok. Extra birşey de yapmadım her zamanki gibi youtube dan müzik indiriyordum. Birden bu sorun çıktı. Format attım bende zaten direk. Düzeldi. Başka çözümü yokmuş sanırım

snapdroid

snapdroid

Üye
Ekstra medya dosyalarının olduğu klasorune başına . köy

strk92

Üye
Teşekkürler. Xda dada bakındım biraz. Normalde programlar mediaları listelerken lagecy yoluna bakmıyormuş. Es geçiyormuş orayı. Ama ne olduysa ordakileri de ayrı media sanıp listelemişler. Neden olduğuna dair. Hiçbir fikrim yok. Extra birşey de yapmadım her zamanki gibi youtube dan müzik indiriyordum. Birden bu sorun çıktı. Format attım bende zaten direk. Düzeldi. Başka çözümü yokmuş sanırım
Kullanmakta olduğunuz bu tarz programlarla indirmiş olduklarınızı doğru klasöre atıp ayaralar uygulamalar sekmesinden programın önbellek ve verileri temizle seçeneklerini uygularsanız bu durumu çözersiniz. Format atmak biraz daha uzun bi çözüm yolu olmuş sizin için

zambirik

Üye
    Konu Sahibi
Ekstra medya dosyalarının olduğu klasorune başına . köy
Ekstra medya klasörü değil. Hepsi aynı klasörde. Yani aynı klasörü iki kere gösteriyor. eğer başına nokta koyarsam hiçbir medya bulamaz telefon.

Kullanmakta olduğunuz bu tarz programlarla indirmiş olduklarınızı doğru klasöre atıp ayaralar uygulamalar sekmesinden programın önbellek ve verileri temizle seçeneklerini uygularsanız bu durumu çözersiniz. Format atmak biraz daha uzun bi çözüm yolu olmuş sizin için

Uc browserı kullanıyorum. Verileri temizlemeyi denedim. Ancak sorun çözülmedi. Bu sebeple format attım.

strk92

Üye
Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım ancak yabancı forumlarda bu tip durumlarda tavsiye edilen uygulama verilerini silmek olduğu söyleniyor.

Üst Alt