Telefon 'aygıt sürücü yazılımı yüklemsi başarılı olamadı' hatası, root yapamıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
    Konu Sahibi
Telefon 'aygıt sürücü yazılımı yüklemsi başarılı olamadı' hatası, root yapamıyorum.
Başlık da söylediğim gibi root atmaya çalışırken usb hata ayıklamasını açtıkdan sonra pc ye bağladığımda aygıt sürücü yazılımı yüklemesi başarılı olamadı hatası alıyorum herşey tamam ama torres (buda herneyse artık) driverini bulamıyor heralde bi tek onda sorun var, telefonuma format attım oda işe yaramadı, internetden araştırdım bir yerde bulabildim oda link kırıktı :ağlarım: telefonum vodafone 858, bu telefonla bu hatayı alan başkalarıda var lütfen yardım edin.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
İlk olarak bilgisayardan aygıtlar ve yazıcılar kısmına gir telefon bağlı olsun sonra orda telefonun bağlı olduğu sürücü gözükür eğer o sürücünün üzerinde resimdeki gibi ünlem işareti varsa buraya mesaj yaz yardımcı olmaya çalışırım RESİM:

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye
    Konu Sahibi
Teşşekür ederim sorunumu farklı bir yolla çözdüm internetten hisuiteyi indirdim ondan sonra hata vermemeye başladı işte şimdiroot lıcam yinede saol :)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
:rica:

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
lg nin bilgisayar için bi programı vardır onu yükle

umutsnmz

Üye
surgeon abi ben senin dediğini yaptım ve ünlem var ne yapmam lazım ?

Üst Alt