Tavsiye Telefon Alcam.

Sponsorlu Bağlantılar

muzaffer7866

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alcam.
Arkadaşlar şu sıraları telefon almayı gözüme kestirdim. (Şuanki telefonum Nokia 5800 xpm)

Şu 3 telefon arasında kaldım

-Samsung Galaxy s3
-Samsung Galaxy s4 mini

Max 1300 tl felan verebilirim.

Sizce bu telefonlardan hangisi iyidir ? Seebepleriyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Telefonumda:
Oyun oynarım (subway surf vb.)
Arka kamera önemli (fotoğraf çekerim)(8mp felan yeterli)
Şebeke üzerinden görüntülü görüşürüm (ön kamera önemli)
İnternete girerim.
Arayüz önemli hoş ve güzel olsun
Hızlı ve akıcı olsun
^^^duruma göre bunlardan bazılarını kesebilirim.

--Bide benim için nedense her güncellemeyi alması önemli nedense içimde öyle bir şey var. Benim telefonum en güncel sürümde olsun diye.

Son düzenleme:

foreverthe

foreverthe

Üye
Biraz sağı solu araştırırsan S4 bile bulabilirsin 1300 TL civarı

muzaffer7866

Üye
    Konu Sahibi
Karabük dışı alamam :(

The Shadow

The Shadow

Üye
Biraz daha zorlayıp ucuza g2 bulabilirsen al. Aralarında en iyisi Nexus 4 tabii.

muzaffer7866

Üye
    Konu Sahibi
G2 yi bende düşündüm ancak şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapılamıyor. Ayrıca Nexus 4 dede yapılamıyormuş.

erdi_s

erdi_s

Üye
S4 mini ve s3 arasinda bir tercih yapacaksan s4 mini derim

Berk E.

Üye
Note 2 bakın derim

reflex

reflex

Üye
s4 mını kardesım kendım kullanıyorum gercekten ıyı saydıklarının hepsı var s3 kadar buyuk deıl cokta kucuk deıl tek elle rahat rahat kullanırsın:oke: bıde androıd 4.4 guncellemesınıde alıcak

Kerim.

Kerim.

Üye
Xperia sp alirdim ben 999lira su an goldda

muzaffer7866

Üye
    Konu Sahibi
xperia da 3g görüntülü konuşma yapılıyor mu ki ?

• Beğen
Tepkiler: bursam16
anemik

anemik

Üye
Bunların hepsini geç. Referanslı birisini bul Galaxy S4 al. 1700tl filan sanırım şuan sıfırı.
2. el temiz bulursan al forumda var bunlardan. karabük dışı olmazsada git telefoncularla konuş elbet ellerinde 2. el garantili vardır.
Bende S3 ü 2. el aldım 1 sene oldu rahat 700tl ye bulmuştum.tertemiz hem 2. el olunca bi zararı olmuyor. bütçeni aşma kart filan çekme.
Az daha bekle S4 bulursun sakın s3 sıfır filan alma. S4 al 2 sene rahat kullan. s3 1 sene sonra çok kasar yetişemez olur yeni şeylere.https://www.maxicep.com/forum/konu/...alaxy-s4-19-ay-garantili.840031/#post-6545749

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
100 tl daha verip lumia 925 alabilirsin kamera ,,dış görünüm,, iç tasarım,, oyun etc..

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Nexus 4 999 TL! Teknosa da kısa süreliğine, bence bu fiyata kaçırmayın sıfır telefon alıyorsunuz sonuçta, world card a +100 tl puan veriyor, telefon 900 liraya denk geliyor.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eğer ikisi arasında kalıyorsan s3 derim hem hızlı hemde yakında galaxy gearla senknonize desteğinden dolayı 4.3 güncellemesi alacaklar listesinde. s4 mini ise halen 4.3 alacakmı vahim ama eğer biraz daha üzerine koyarsanız note 2 ve ya s4 derim.
Note 2 bence güzel bir cihaz çok büyük değil ben bile şahsen başkasının elinde görünce bu benimkindenmi diye düşünüyorum ama öyle başkasında daha büyük görünüyor elinize alınca çok büyük kalmıyor cebinizde ince olduğu için hissetmiyorsunuz bile
hız olarak ekran olarak da s3 ten ve s4 miniden yüksek. kalemle ekranı kullanırken hatta biraz daha büyük olsaymış diyorsunuz

fk555897

fk555897

Üye
Note 2 o fiyatlarda alabileceğin en iyi telefon. Ama yine de büyük dersen eline alıp biraz kullanmanı öneririm. Yine de büyük dersen S4 mini al.

Üst Alt