Telefon Alacaklar Mutlaka Okusun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla ben öyle değilim.ben neo v çok istiyodum çok heveslenmiştim ama sar değerini görünce hevesim kırıldı.

benim için sorun değil. Neler neler yapıyorum SAR mı kaldı! Televizyon var bilgisayar var arabaların egzozu var, var da var, bi SAR için telefondan vazgeçmem

nokia c6-01 bizi öldürücek o zaman vallahi

MasteLaa

Üye
Aslında bana kalırsa SAR benim için tabii pek önemli değil.Çünkü sadece telefonlarda olan bir şey değil saç kurutma makinesine kadar her şey de var neredeyse..Neler neler yapıyoruz bilgisayarda 12 saat kalmak gibi..

Konu için de ne kadar teşekkür etsek az ellerine sağlık kardeşim

kardeş. gidipte 1.6 sar değerli xperia u almak isteyenler okusun bunu

- - - Eklendi - - -

çok saç kurutuyon herhalde tecrüben var

- - - Eklendi - - -

sar değeri telefonu satın alırken 1. sınırlayıcı olmalı. tabi senin s2nin sar değeri 0.3

burada elektrikçi amcamla beraber bir verem savaş merkezine gitmiştim de röntgen(x-ray) makinesi vardı o adama bu nekadar radyasyon yayıyor diye sordum adam bana aslında evinizde kullandığınız saç kurutma makinesinden daha az radyasyon yayıyor demişti bu tarz şeylerin sar değerleri neden piyasada yok merak ediyorum bence o adam sallamıştır ama doğruda olabilir

mesela wi-fi(kablosuz) modemlerde çok radyasyon yayıyor diyorlar ama hiçbir yerde sar değerleri yazmıyor mesela aynı şey mikrodalga fırınlar içinde geçerli onların sar değerleride hiçbir yerde yazmıyor bunun gibi sayısız eşya var ama ne kadar radyasyon yaydıklarını bilmiyoruz

MasteLaa

Üye
Aynen ben de bulamadım Ama mikrodalga bizim için değil de çocuklar için zararlıdır diye duymuştum

15097

Üye
Bilgiler için

sar değeri yüksek olan telefonda kulaklıkla konuşun ve uyurken yastıkinizin altına koymayın

15097

Üye
sar değeri yüksek olan telefonda kulaklıkla konuşun ve uyurken yastıkinizin altına koymayın
Sadece yüksek olanların değil düşük olanlarınkinde de böyle yapılsa daha sağlıklı bir toplum oluruz.

Tepkiler: ahmet--20
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...