Telefon Tavsiyesi Telefon alacağım, tavsiyeniz lazım

Konu Sahibi
Telefon alacağım, tavsiyeniz lazım
Başlıktaki gibi yakında telefon alacağım, para sınırım 2000'i geçmezse iyi olur. Şuanlık G4 düşünüyorum ama emin değilim Xperia ile LG arasında kaldım, siz ne önerirsiniz?

Çok buyuk olmasin dersen direk kafadan z5compact su an en iyi cihaz

almak istiyorumda değermi parasına

Konu Sahibi
almak istiyorumda değermi parasına
Xperia telefonlarından şüphen olmasın, çok iyi bi yazılımı var, donanımsal olarak o senenin en iyi donanımlarını kullanıyolar. Paran varsa Xperia öneririm, sırf sony yazılımı ve tasarımı için o telefon alınır, Kamerasını zaten söylemeye gerek yok.

peki android kaça kadar alır z3 modeli ve alınırsa lollipop güncellenmesi yapılmalımı
veya maşmelow
@TheLosT.PG ?

OPYBOBS

Üye
Almışken zirveyi tatmak isterdim şahsen bu yüzden LG tercih ederim.

Tepkiler: TheLosT.PG
Daha güncel bir Xperia Cihazı alabilirsin Z5 Compact veya Normal Z5

şahsen lg öneririm lg g2 kullanıyorum çok memnunum ayrıca xperia sp kullanan bi arkadaşım birdaha sony almam diyor

Invoke

Üye
şahsen lg öneririm lg g2 kullanıyorum çok memnunum ayrıca xperia sp kullanan bi arkadaşım birdaha sony almam diyor

SP kullanan arkadaşının "bir daha Sony almam" demesi, Galaxy S3 mini kullanan birisinin "bir daha Samsung almam" demesi gibi bir şey.

Tepkiler: man20 ve TheLosT.PG
bir kaç aya htc diamond çıkacak onu bekle mevcut ppc cihazları sollayacak ayrıca tasarımı çok güzel

Konu Sahibi
Xperia'nın tek sıkıntısi cok pahali olmasi, neyse bakcaz artik :/ Tavsiyeleriniz icin saolun

romedon

Üye
Xperia'nın tek sıkıntısi cok pahali olmasi, neyse bakcaz artik :/ Tavsiyeleriniz icin saolun
xperiadan kesinlikel uzak dur.Ben bu kadar berbat bir servis ağı görmedim.Kız arkadaşım telefonu sorun verdi Telefonu garantiye verdi 1 ay sürdü ve her aradıklarında biz sizi arıcaz dediler.Sonra telefonu kaybettiler gerizekalılar.2 ay sonra xperia sp yerşne z yolladılar.

GreaTH

Üye

Telefonu Nasil Kaybediyolar Acaba Evde Bir sey Kaybettigimiz gibi herhalde