Telefon açılmıyor Yardım Tüm forum

• 25 Nisan 2011
  • 1346 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar tele fw attım ama atmadan önce hafıza kartını çıkartmıştım dalgınlığıma gelmiş
    Telefonu power tuşuna bastığımda titreme yok görüntü yok ses yok tekrar fw atmak istediğimdede
    bilgisayar teli görmüyo

Yazan: HJO
  2. jaf ile tekrar flasla tel ne versıyon ne gorur mutlaka

3. HJO

HJO
    tel 5800 ver. 52.0.007 telefon titremiyo bile denedim görmüyo jaf

4. phoneix ile kurtar. Bişi olmaz heyecanla başka fw dene.

5. HJO

HJO
    phonix bilinmedik bi hata veriyo kurtarılmıyo fw 4 tane denedim işlemiyo

6. bu fw isi tehlikeli ben simdi eski fw e dönemiyorum 5230 . Pars 40.6.003 de kaldım. Kardeş çok uğraşma daha da bozulur telefoncuya götür box cihazı var tamir olur daha kötü olur bak telefonun bu yaptığımız fw flaşlama ısını hafife almayın

----------Eklendi @ 22:53:37 ---------- Yazıldı @ 22:52:27 ----------

senin tel hakkın dan box cihazı gelir artık

7. HJO

HJO
    Malesef Usta arkadaşlar konu ile ilgilense

8. yorumları okusana phonex ile imeim sıfırlandı diyorlar

9. HJO

HJO
    bu konuyu biliyorum ama yaparken 3 noktaya tıkladığımda bi hata veriyo

10. ya ustalar bu is tehlikeli uyarin bu cfw sayfasını mıllet telefonundan oluyor.

----------Eklendi @ 23:08:53 ---------- Yazıldı @ 23:07:18 ----------

Arkadaşım bak box cihazı kurtarır artık uğraşma ram rom filan bozulur

11. telefonun en son versiyonu neydi navifirm ile indir ve bir de jaf ile dene bu arada bunu yaparken jaf kaldır tekrar kur bakalım

12. ben jafdan anlarım

13. phoenix programını kaldırıp tekrar kur.Kurulumdan sonra pc'yi yeniden başlat.Ayrıca dosya yolunun doğru olduğundan emin ol.( C:/program files/Nokia/phoenix/products/RM-356 )Tüm bunları yaparkende anti-virüs programın kapalı olsun.Olmadıysa hatanın görüntüsünü aktarırsan sorunun ne olduğu hakkında daha çok fikir doğar.

----------Eklendi 26.04.2011 @ 00:22:25 ---------- Yazıldı 25.04.2011 @ 23:44:29 ----------

Kardeş sorun yazılım dosyalarının yolu ile ilgili.( C:/program files/nokia/phoenix/products/RM-356 )olacak.
    ( C:/program files/common files/nokia/phoenix/products/RM-356 yolunda dosya varsa onları kaldır.yani başka bir yerde yazılım dosyaları olmasın.sorunun düzelecektir.

----------Eklendi @ 00:39:13 ---------- Yazıldı @ 00:22:25 ----------

Kardeş sorun yazılım dosyalarının yolu ile ilgili.( C:/program files/nokia/phoenix/products/RM-356 )olacak.
    ( C:/program files/common files/nokia/phoenix/products/RM-356 yolunda dosya varsa onları kaldır.yani başka bir yerde yazılım dosyaları olmasın.sorunun düzelecektir.

(C./program files/common files/nokia/DataPackage/products/RM-356 yolunuda eğer varsa sil.Çünkü JAF programı bu yolu görür.Şu durumda senin phoenix iki yoluda görüyor ve hata veriyor.

14. ekle beni halledelim korkma yaaprız atilla_3566@hotmail.com.tr

----------Eklendi @ 00:46:04 ---------- Yazıldı @ 00:45:29 ----------

mesaj yada pm yolla eklediğine dair

15. bendede teli usb görüyor fw yükleniyor ama pooling phone da reseti atıyor açmıyordu,
    orjin attım olmadı elimdeki flashları denedim olmadı, servise gönderdim:D
    garantili ise sende gönder

16. yanlış fw attıgın ıçin acılmaz reset atar durur versıyona gore fw atacaksın

17. HJO

HJO
    ARKADAŞLAR ÇOK SAOLUN TELEFONUM BOX MAĞRUSU OLMADAN KURTARDIM THANKS:naughty:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 12:50