telechips m778 android tablet pc için yardımlarınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djofworld

Üye
    Konu Sahibi
telechips m778 android tablet pc için yardımlarınızı bekliyorum
telechips m778 android tablet pc var 16 gb hafıza kartı aldım ayarlarını nasıl yapabilirim ki yeni hafıza kartına yükleme yapabileyim.indireceğim programları ve oyunları nasıl kurmam gerekiyorki oynayabileyim bazı programları ve oyunları kurdum ama hafıza kartına yükleyemiyorum kendi hafıza kartı küçük hemen belleği boşaltın diyor nasıl bir yol izlemem gerek yardımlar için şimdiden teşekkürler

PME 4L

PME 4L

Üye
telechips m778 android tablet pc var 16 gb hafıza kartı aldım ayarlarını nasıl yapabilirim ki yeni hafıza kartına yükleme yapabileyim.indireceğim programları ve oyunları nasıl kurmam gerekiyorki oynayabileyim bazı programları ve oyunları kurdum ama hafıza kartına yükleyemiyorum kendi hafıza kartı küçük hemen belleği boşaltın diyor nasıl bir yol izlemem gerek yardımlar için şimdiden teşekkürler

Telefonun rootlu olması lazım.Sonra link2sd gibi forumda verilen sd karta yüklemeyi yaptıran otomatik uygulamalar var onlar işini görür.

djofworld

Üye
    Konu Sahibi
telefon değil TABLET PC şimdi ROT nasıl yapılır onu öğrenmeye çalışıyorum birde sd kartımı 2 parça yapabilirsem yaşadık 40 kişi bakmış 1 kişiden fikir gelmiş genede tşkr hiç yoktan iyidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt