tel değişimi hakkında sorum var

• 6 Ekim 2012
  • 737 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sa forumdaşlar :) böyle bişi sormak istiyorum c7 kullanıcısıyım ve 603 beyaz çok hoşuma gidiyor değişim mantıklı olur mu yorumlarınızı(benim için çok önemliler :)) bekliyorum bide c7 yi elimden çıkarmak istersem min. kaça çıkar şimdiden tşk.

Yazan: quaim.21
  2. 603 de sadece ön kamerayla flash yok ve kamerası 5 mp , diğer yönleriyle bana kalırsa c7 den iyidir

3. kamerayla işin yoksa 603 al ama varsa foto çok çekiyorsan c7 den vazgeçme 603 de bu tadı bulamazsın..

4. teli 2011 haziranında aldım belle çıkana kadar ve bu forumla tanışana kadara kamera konuşma ve mesajla ilgileniyordum ama sonradan bunlar dışında herşeyle uğraştım :) ama şöle bişi var bu fp2 nin 1. nesilllere gelecek diye okudum az önce öle olursa değişmem ama :)

5. forever c7 derim kasa olarak cok daha saglam ekranı bence daha ıyı kamera zaten daha ıyı koyu olarak işlemci hızı dusuk ram daha az yazılım sürümü daha dusuk ama bence fazla bır hız farkı yok. Anlayacağın ben ce değişme

6. hmm ama 603un beyazi cok tatli :))

7. sanki cok fanatık gıbı olacak ama bnce şıklık konusunda c7 yine 603 ten daha iyi

8. 1.nesillerede gelcekmi FP2

9. Hiç sanmam geleceğini fp2 nin, daha refresh geleli 2 hafta falan oldu... Ayrıca 2. Nesil cihazlara gelmedi daha ( geldi de geri çekildi )

10. ne geregi var ki gül gibi c7 in varken 603 alıyorsun ,illa fark arıyorsan multitasking şov yaparsın bide tenten oynarsın ha bide ekranı daha parlak (603 ele bence daha iyi oturuyor o ayrı)

11. ayrıca fp1 gelmedikten sonra fp2 nin geleceğini düşünmek biraz garip

12. caglar b liste ii ce uzunmus ama :)

- - - Eklendi - - -

vll bende bilmiyom forumda okumustum fp2nin gelecegini

13. 1.nesillere fp2 lite gelir en iyi ihtimal c7 yi 603 e değişmem

14. Degisme bence okadar buyyuk bi hiz farki olacagini sanmiyorum.

15. Bence c7 ile devam bi kere karizması var :) Ekranı sağlam, amoled, 8.1 megapixel çözünürlüklü iyi bi kamerası var gerek yok değişime :)

16. ben 6 03 ile değiştirmem şahsen c7 de karizma var 7 01 olsa neyse diyecem de 6 03 c7 den aşşa kalır benim gözümde zevk meselesi bence c7 ile yola devam :)

17. eyw. arkadaşlar biraz daha düşünüyüm ben :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 01:22