tel değişimi hakkında sorum var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quaim.21

Üye
    Konu Sahibi
tel değişimi hakkında sorum var
Sa forumdaşlar :) böyle bişi sormak istiyorum c7 kullanıcısıyım ve 603 beyaz çok hoşuma gidiyor değişim mantıklı olur mu yorumlarınızı(benim için çok önemliler :)) bekliyorum bide c7 yi elimden çıkarmak istersem min. kaça çıkar şimdiden tşk.

backwater

backwater

Üye
603 de sadece ön kamerayla flash yok ve kamerası 5 mp , diğer yönleriyle bana kalırsa c7 den iyidir

haqanguven

haqanguven

Üye
kamerayla işin yoksa 603 al ama varsa foto çok çekiyorsan c7 den vazgeçme 603 de bu tadı bulamazsın..

quaim.21

Üye
    Konu Sahibi
teli 2011 haziranında aldım belle çıkana kadar ve bu forumla tanışana kadara kamera konuşma ve mesajla ilgileniyordum ama sonradan bunlar dışında herşeyle uğraştım :) ama şöle bişi var bu fp2 nin 1. nesilllere gelecek diye okudum az önce öle olursa değişmem ama :)

benighted

benighted

Üye
forever c7 derim kasa olarak cok daha saglam ekranı bence daha ıyı kamera zaten daha ıyı koyu olarak işlemci hızı dusuk ram daha az yazılım sürümü daha dusuk ama bence fazla bır hız farkı yok. Anlayacağın ben ce değişme

quaim.21

Üye
    Konu Sahibi
hmm ama 603un beyazi cok tatli :))

OrdeaL35

Üye
1.nesillerede gelcekmi FP2

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Hiç sanmam geleceğini fp2 nin, daha refresh geleli 2 hafta falan oldu... Ayrıca 2. Nesil cihazlara gelmedi daha ( geldi de geri çekildi )

caglar b

caglar b

Üye
ne geregi var ki gül gibi c7 in varken 603 alıyorsun ,illa fark arıyorsan multitasking şov yaparsın bide tenten oynarsın ha bide ekranı daha parlak (603 ele bence daha iyi oturuyor o ayrı)

benighted

benighted

Üye
ayrıca fp1 gelmedikten sonra fp2 nin geleceğini düşünmek biraz garip

quaim.21

Üye
    Konu Sahibi
caglar b liste ii ce uzunmus ama :)

- - - Eklendi - - -

vll bende bilmiyom forumda okumustum fp2nin gelecegini

MaxipmaN

Üye
1.nesillere fp2 lite gelir en iyi ihtimal c7 yi 603 e değişmem

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Degisme bence okadar buyyuk bi hiz farki olacagini sanmiyorum.

great14

great14

Üye
Bence c7 ile devam bi kere karizması var :) Ekranı sağlam, amoled, 8.1 megapixel çözünürlüklü iyi bi kamerası var gerek yok değişime :)

Yigit315

Yigit315

Üye
İşte kardeş önerileri ve tavsiyeleri aldın. kimi değiş kimide değiştirme demiş. Son karar senin.Bu arada kendimde 603 kullanıyorum. Alttaki sitede c7 ve 603 arasindaki farkları gösteriyor dikkatlice bak ve değerlendir. Tabiki 603 işlemci ve ram bakımından c7'yi ezer. Ama son karar senin.

emreli01

emreli01

Üye
ben 6 03 ile değiştirmem şahsen c7 de karizma var 7 01 olsa neyse diyecem de 6 03 c7 den aşşa kalır benim gözümde zevk meselesi bence c7 ile yola devam :)

quaim.21

Üye
    Konu Sahibi
eyw. arkadaşlar biraz daha düşünüyüm ben :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...