Tektronic Car Pack v1.01 for SymbianOS Programı İçin -

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aydin_taysi87

aydin_taysi87

Üye
    Konu Sahibi
Tektronic Car Pack v1.01 for SymbianOS Programı İçin -

Tektronic Car Pack yazılımı isminden de anlaşılacağı üzere telefonunuzda araç kiti olmadan da aynı fonksiyonları ve sürüş kolaylığı sağlayan bir uygulama.
Program çalışırken bir arama geldiği zaman otomatik cevaplama; cevaplandığı anda direk loudspeaker modunda çalışması gibi birçok kişiselleştirilmiş ayar mevcut. Dijital zaman göstergesi, çağrıyı sms ile reddetme gibi birçok özelliği bulunan bu uygulamanın unsigned hali yada - dosyası uzun uğraşlarımıza rağmen bulunamadı.
Adminlerimiz ve bu konularla ilgilenen kullanıcılarımz ilgilenirlerse ülkemizdeki forum siteleri arasında ilk bizde olacak. Yabancı forumlarda da ben bulamadım. Siz isterseniz bir deneyin.
Mutlaka arşivimizde bulunması gereken faydalı bir uygulama.
Ayrıca üretici firmanın diğer yazılımlarını incelemekte de yara var. Yabana atılacak bir firma değil...
Yazılımların demolarını da denemeye çalışmayın çünkü lisanssız oluşundan dolayı ilk önce internete bağlanma isteğinde bulunuyor.
Kıralım arkadaşlar...
Car Pack ve diğer uygulamalar hakkında daha fazla bilgi için:
:oke:

safakk

safakk

Üye
daha ehliyetim olmadığından bi 4-5 sene sonra işime yarıyacak bu program :ehe ama yine de teşekkürler :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt