Tektronic Car Pack v1.01 for SymbianOS Programı İçin -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aydin_taysi87

aydin_taysi87

Üye
    Konu Sahibi


Tektronic Car Pack yazılımı isminden de anlaşılacağı üzere telefonunuzda araç kiti olmadan da aynı fonksiyonları ve sürüş kolaylığı sağlayan bir uygulama.
Program çalışırken bir arama geldiği zaman otomatik cevaplama; cevaplandığı anda direk loudspeaker modunda çalışması gibi birçok kişiselleştirilmiş ayar mevcut. Dijital zaman göstergesi, çağrıyı sms ile reddetme gibi birçok özelliği bulunan bu uygulamanın unsigned hali yada - dosyası uzun uğraşlarımıza rağmen bulunamadı.
Adminlerimiz ve bu konularla ilgilenen kullanıcılarımz ilgilenirlerse ülkemizdeki forum siteleri arasında ilk bizde olacak. Yabancı forumlarda da ben bulamadım. Siz isterseniz bir deneyin.
Mutlaka arşivimizde bulunması gereken faydalı bir uygulama.
Ayrıca üretici firmanın diğer yazılımlarını incelemekte de yara var. Yabana atılacak bir firma değil...
Yazılımların demolarını da denemeye çalışmayın çünkü lisanssız oluşundan dolayı ilk önce internete bağlanma isteğinde bulunuyor.
Kıralım arkadaşlar...
Car Pack ve diğer uygulamalar hakkında daha fazla bilgi için:
:oke:
 
safakk

safakk

Üye
daha ehliyetim olmadığından bi 4-5 sene sonra işime yarıyacak bu program :ehe ama yine de teşekkürler :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt