tekno marketten alınacak notebook

Sponsorlu Bağlantılar

javaberez

Üye
    Konu Sahibi
tekno marketten alınacak notebook
ben pc laptop almayı düşünüyorum şöyle teknosa gibi bilgisayar takip edip alabileceğim bir site varmı ? Birde i5 4gb ram ddr3 2gb veya 1gb ekran kartlı bir laptop oyun oynamak veya başka diğer işimi görürmü..

badmus

badmus

Üye

hafta sonlari %25 indirim oluyor. Yeni modelleri takip edebilirsin :oke:

i5'in modeli lazim. 1gb ekran kartinin da modelini soylersen oyun oynamaya yetip yetmeyecegini soyleyebilirim

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
MediaMarkt ida takip et bence

javaberez

Üye
    Konu Sahibi

hafta sonlari %25 indirim oluyor. Yeni modelleri takip edebilirsin :oke:

i5'in modeli lazim. 1gb ekran kartinin da modelini soylersen oyun oynamaya yetip yetmeyecegini soyleyebilirim

Amd weya intel olması fark ediyormu

yusuf1998x

Üye
amd intel tabikide fark eder ama fiyat performans dersen amd ancak işlemcinin modeli çok önemli

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
2 yıl once laptop alınmıstı 1500 tlydi 3 gb ram 1 gb hd 6000 series ekran kartı vardı call of duty mw3 ayarda kasmadan oynuyordum.

carez2

Üye
arkadaslarında dediği gibi vatan bilgisayarı takip et bazen yaklasık 2200 bilgisayarı 1.300 e kadar düşürdüklerine şahit oldum oyun oynamak icin alıyosan bu senin birazda zevkine bağlı anlattıgın sistemle oyun acarsın ama örneğin most wandet 2 yi bi son çözünürlükte oynamak var bide 1024*768 de oynamak var :) bilgisayar sistemi için önerimse şudur

i-5 3 nesil işlemci (i-7 nin 1 nesiliyle yarışıo)
en az 4 gb ram (çok çok sistem gereksinimi oyun oynamıcaksan yeterde artar bile)
2gb ekran kartı(en çok ekran kartını önermeni öneririm günümüzde oyun firmaları artık sadece görsel,grafik ağırlıklı çalışıolar ne kadar iyi ekran kartı alırsan senin için o kadar iyi olur. Marka olarakda Nvidia kullan en çok oyunlar onun sponsorluğu ve uyum sorunu yaşamadan oynanıyor en önemlisi de güncelleme sık sık oluyo bi atinin ekran kartında bu olay fazla olmaz)

javaberez

Üye
    Konu Sahibi
PACKARD BELL TE11 NOTEBOOK PENTIUM 2.2GHZ-4GB-500GB-15.6
2GB GT710
NVIDIA G710M 2GB Paylaşımsız 1.200 tl bu fiyat edermi ve pc ne kadar isimi görür

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
pentium olmasa iyiydi ama diger ozllklerı ıyı

yusuf1998x

Üye
bence 300 lira daha ekleyip çok çok daha iyi bir notebook alabilirsinn :D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
PACKARD BELL TE11 NOTEBOOK PENTIUM 2.2GHZ-4GB-500GB-15.6
2GB GT710
NVIDIA G710M 2GB Paylaşımsız 1.200 tl bu fiyat edermi ve pc ne kadar isimi görür
150 TL daha üzerine ekleyip
ASUS K55VJ alabilirsiniz. freedos olarak
i5 3210m işlemci
8gb ram
GT635 2gb ekran kartı
750GB harddisk
1350-1400 TL :oke:

javaberez

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar Dell 3.1 ghz i5 4gb ram 1gb ekran kartı 1.180 diyo 1.100 da indirm yapılablr sanrm bu pc hakkındaki değerli yorumlarımızı alabilirmıyim

yusuf1998x

Üye
işlemcinin ve ekran kartının modeli ney?

yusuf1998x

Üye
tamam intel core i5 modeli ney örneğin 3210 3230 gibi gibi yada ekran ekran kartı marka ve modeli ney?