Tek engel Liverpool

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Tek engel Liverpool
Şampiyonlar Ligi'nde yarı finalistler belli olurken, gelecek sezon Türkiye Ligi şampiyonunun (FB) direkt katılabilmesinin önünde tek engel olarak Liverpool kaldı. İngiliz ekibinin kupayı alamaması halinde şampiyonumuz yani FB ön eleme oynamadan Devler Ligi'ne katılabilecek.

İkinciye 2 ön eleme

Diğer yarı finalistler Chelsea, PSV ve Milan'ın liglerini gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılacak şekilde bitirecek olması şampiyonumuzun (FB) ön eleme gerekliliğini ortadan kaldırıyor. UEFA sıralamasında 10. sırada Türkiye'nin lig ikincisi ise (Büyük ihtimal TS) iki ön eleme oynayacak.
--------------------------------------------------------------------------------------

Liverpool, Chealsea ve Milan arasından sıyrılıp kupayı alamayacagı icin bize direkt avrupa yolu gorundu.Ardımızdanda Trabzonu bekliyoruz ;) ;)

wincih

Üye
inşallah chelsea ya gıcıklık liverpool alır kupayı fenerde o kadroyla ön elemelerden çıkmazsa vay haline

cosmokramer

Üye
bence liverpool alsın kupayı ve şampiyonlar ligini haketmeyen takım önelemeye takılsın...

herkes hakkıyla çıksın kardeşim cl'ye....
alnının teriyle....
ayrıca şimdiden kendini şampiyon ilan edenleri sezon sonunda da göreceğim ve güleceğim hallerine her zaman ki gibi....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ben açıkçası bi futbolsever olarak... İstanbulda Chelsea-Milan kapışmasını görmek isterim...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Eger CL' ye gitmeyi haketmeseydik Turkiye Futbol Birinci Super Ligi'ni şampiyon olarak bitirmezdik....

cosmokramer

Üye
ligin bitmesine daha 7 hafta var, bilmem farkında mısın....
ayrıca Türkiye de çevirdiğiniz dolapları masabaşı oyunlarını cümle alem biliyor... ne de olsa başbakan destekli takımsınız... işler kolay yürür herhalde içerde, ama dışarda öyle olmaz...

®BiGDeViL®

Kapalı Hesap
liverpoola uzanan eller kırılsın...fenerbahçe düşmanlığınıda kesin...forumun %98 i FB li...

wincih

Üye
yahu bu forumun % kaçının hangi takımlı olduğu beni hiç ırgalamıyor ben sadece görüş bildirdim kaldı kiş bu forumun % 99,9 u da fb li olsa karşı takımın taraftarına SAYGI DUYMAYI bilmek zorundalar yoksa burada biz çoğunluğuz muhabbetine girerseniz ohooo işimiz var koskoca forumda tek b. leverkusenli bnm ona bakarsan

the_patriot

Üye
nerden biliyosun fb li olduğunu bana kimse hangi takımlı olduğumu sormadı :P
hem %100 fb li olsa ne yazar

apo

Üye
zaten bu yıl kesın mılan sampoıyon

Layblood

Üye
Ztn FB türkiyeyi şampiyonlar liginde rezil etmeseydi boyle hesaplamalar yapmaya hiç gerek kalmayacaktı!!!

okuryazar

Üye
bir galatasaraylı olarak aziz yıldırımı kınıyorum niye bakınız 16.04.2005 hürriyet gazetesi fatih altaylı köşesi

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Fatih Altaylı'nın 2 sene önce Ali Sami Yende Keke Metinden yediği dayak yetmemiş sanırım...

Kasımpaşalılar dövmüştü... :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Atay aktug cıkıp yalan yalan konusmasaydı hic birinizin dilinde masabası lafı olmaycaktı...

Yalan dolan islerle isimiz yok....

cosmokramer

Üye
neresi yalan yahu....
adam düpedüz gerçekleri söyledi....
herkesin bildiği ama söyleyemediği gerçekleri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt