Haber Tayvan'da Sony Xperia XZ ön siparişleri 45 dakika içinde tükendi!

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony Mobile Tayvan dün Xperia XZ için ön siparişleri açtı ve 45 dakika içinde tükendi.Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sony ayrıca Tayvan'a özel ön sipariş verenlere 4 adet hediye de veriyor. Xperia XZ'yi sipariş verenler özel Xperia arka kapak, özel Xperia kılıfı, Xperia XZ DK60 USB Type-C dock ve 16GB USB Type-C OTG flaş belleğe sahip oluyor. Ön siparişi kaçıranlar içinse Sony, Ekim ayında yeniden bir promosyon düzenleyeceğini dile getirdi. Xperia XZ Tayvan'da bu ayın sonlarına doğru satışa sunulacak. Xperia XZ fiyatı NT$ 22,900 (£563, €655, $730), Xperia X Compact fiyatı ise NT$ 14,900 (£366, €426, $475).

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Enterasan
 
zencibitc

zencibitc

Üye
Teşvik için gayet iyi Türkiyede şu hediyelerden arka ön kapağı verseler yeter bence.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt